Wiosenne pływanie

219

W dniu 28.03.2019 r. w Centrum Sportu i Rekreacji, na krytej pływalni „Olimpic” w Warce odbyły się Wiosenne Zawody Pływackie.

Do rywalizacji zgłosiła się młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjum z Gminy Warka. Były to: PSP 1 i PSP 2 z Warki, oraz z Nowej Wsi, Konar, Ostrołęki i Wrociszewa, i spoza gminy z Grabowa i Białobrzegów, a także z wareckiego gimnazjum.

W sumie w zawodach wzięło udział 95 osób, które startowały w stylu: dowolnym, grzbietowym i klasycznym. Uczniowie mieli do przepłynięcia, z klas I ÷ 4 dystans 25m, a starsi 50m. Rywalizacja przebiegała w sportowej atmosferze. Za zwycięstwo w stylu w danej kategorii zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale.

Za pomoc w organizowaniu i sędziowaniu zawodów dziękujemy wolontariuszom, ratownikom, nauczycielom, instruktorom i wszystkim tym którzy zaangażowali się w to przedsięwzięcie.

WYNIKI – miejsca od 1 do 4

25m stylem dowolnym klasy 1-2 dziewczęta

  1. Ambrozik Maja – SP2 – 24,03
  2. Chmielewska Emilia – Ostrołęka- 26,04
  3. Lech Maja – SP1- 27,06
  4. Łuczak Nadia – SP1 – 29,37

25m stylem dowolnym klasy 1-2 chłopcy

  1. Kuciński Aleksander – SP2 -21,27
  2. Chanaj Krzysztof- SP2 – 23,03
  3. Kuna Nikodem – SP1 -25,34
  4. Frask Jan – SP2 – 28,23

25m stylem dowolnym klasy 3-4 dziewczęta

  1. Krzesińska Pola – Białobrzegi – 18,64
  2. Kopyt Wiktoria – SP2 – 22,03
  3. Cieślakowska Ilona – SP2 –  22,40
  4. Szczepanik Nikola – SP2 – 23,08

25m stylem dowolnym klasy 3-4 chłopcy

  1. Skulski Ryszard –  SP2 – 15,42
  2. Baczyński Maciej – Nowa Wieś -17,52
  3. Krupa Krzysztof – Konary – 23,66
  4. Stefańczyk Paweł – SP2 – 25,70

50m stylem dowolnym klasy 5-6 dziewczęta

  1. Mirowska Oliwia – SP1 –  32,02
  2. Kowalska Sandra – SP1 – 33,42
  3. Grzesik Małgorzata – SP2 – 37,68
  4. Janusik Maja – SP1 –  39,00

50m stylem dowolnym klasy 5-6 chłopcy

  1. Oktabowicz Piotr – SP2 – 29,57
  2. Ukleja Szymon – SP1 – 31,69
  3. Jakubowski Mateusz-  SP1 – 35,06
  4. Morawski Wiktor – SP2 – 39,32

 50m stylem dowolnym klasy 7 ÷ 8 i 3 gimnazjum dziewczęta

  1. Celejewska Olga – PG1 – 34,11
  2. Zielińska Julia – SP2 – 35,86
  3. Orłowska Julia – SP2 – 43,84
  4. Gorgoń Oliwia – SP1-  49,02

50m stylem dowolnym klasy 7 ÷ 8 i 3 gimnazjum chłopcy

  1. Kasprzak Krzysztof – SP1 – 28,37
  2. Baczyński Jan – Nowa Wieś – 28,45
  3. Chojnacki Bartosz – SP2 – 28,98
  4. Górniewicz Jakub – SP2 –  32,53

25m stylem grzbietowym klasy 1-2 dziewczęta

  1. Ambrozik Maja  – SP2 – 28,56
  2. Mikos Martyna – SP2 – 29,93
  3. Orlik Zuzanna – Ostrołęka – 31,66
  4. Tomaszewska Marta – SP2 – 33,53

25m stylem grzbietowym klasy 1-2 chłopcy

  1. Kuciński Aleksander – SP2 – 22,49
  2. Chanaj Krzysztof –  SP2 – 27,86
  3. Marczak Franciszek – SP2 – 28,37
  4. Kuna Nikodem –  SP1 – 29,67

25m stylem grzbietowym  klasy 3-4 dziewczęta

  1. Cieślakowska Ilona – SP2 – 22,76
  2. Szczepanik Nikola – SP2 – 22,76
  3. Tkaczyk Karina – Wrociszew – 25,39
  4. Kopyt Wiktoria –  SP2 – 26,69

25m stylem grzbietowym klasy 3-4 chłopcy

  1. Skulski Ryszard  – SP2  – 19,51
  2. Baczyński Maciej –  Nowa Wieś -21,87
  3. Krupa Krzysztof – Konary – 22,29
  4. Stefańczyk Paweł – SP2 – 31,03

50m stylem grzbietowym  klasy 5-6 dziewczęta

  1. Mirowska Oliwia – SP1 – 36,06
  2. Kowalska Sandra – SP1 -39,26
  3. Janusik Maja – SP1 -46,16
  4. Cieślakowska Iza – SP2 – 46,29

50m stylem grzbietowym – klasy 5-6 chłopcy

  1. Oktabowicz Piotr – SP2 – 35,78
  2. Ukleja Szymon – SP1 – 38,63
  3. Morawski Wiktor – SP2 – 42,72
  4. Jakubowski Mateusz – SP1 -48,57

 50m stylem grzbietowym – 7 ÷ 8 i 3gimnazjum dziewczęta

  1. Gardzisz Maja – SP2 – 38,07
  2. Zielińska Julia – SP2 – 42,71
  3. Celejewska Olga – PG1 – 42,98
  4. Dąbrowska Emilia –  SP1 –  58,55

50m stylem grzbietowym – 7 ÷ 8 i 3gimnazjum chłopcy

  1. Kasprzak Krzysztof – SP1 -33,42
  2. Baczyński Jan – Nowa Wieś – 36,09
  3. Chojnacki Bartosz – SP2 – 37,06

25m stylem klasycznym klasy 1-2 dziewczęta

  1. Szymańska Mila  – SP2 – 41,45
  2. Krajewska Maria – SP2 – 42,85
  3. Fruba Karolina – SP2 –  44,40
  4. Ambrozik Maja  – SP2 – 46,26

25m stylem klasycznym klasy 1-2 chłopcy

  1. Kuciński Aleksander – SP2 – 28,96
  2. Kuna Nikodem – SP1  – 30,59
  3. Chanaj Krzysztof – SP2 – 36,82
  4. Strzelczyk Bartosz – SP2 – 38,66

25m stylem klasycznym klasy 3-4 dziewczęta

  1. Krzesińska Pola – Białobrzegi – 27,38
  2. Kopyt Wiktoria –  SP2 -27,72
  3. Szczepanik Nikola – SP2 – 28,74
  4. Paprocka Maria – SP2 -29,53

25m stylem klasycznym klasy 3-4 chłopcy

  1. Skulski Ryszard – SP2 – 21,88
  2. Baczyński Maciej – Nowa Wieś -22,20
  3. Krupa Krzysztof – Konary – 23,93
  4. Stefańczyk Paweł – SP2 –  34,16

50m stylem klasycznym klasy 5-6 dziewczęta

  1. Kowalska Sandra – SP1 – 42,64
  2. Mirowska Oliwia – SP1 – 44,51
  3. Najda Otylia – SP1  – 44,51
  4. Grzesik Małgorzata – SP2 –  48,96

50m stylem klasycznym klasy 5-6 chłopcy

  1. Oktabowicz Piotr – SP2 – 40,65
  2. Ukleja Szymon – SP1 – 44,68
  3. Jakubowski Mateusz  – SP1 –  50,90
  4. Jóźwicki Aleksander – SP2 – 52,42

50m stylem klasycznym klasy 7 ÷ 8 i 3 gimnazjum dziewczęta

  1. Celejewska Olga – PG1 – 39,80
  2. Regulska Zuzanna  -SP2 – 40,36
  3. Orłowska Julia – SP2 – 53,57
  4. Dąbrowska Emilia – SP1 –  57,82

50m stylem klasycznym klasy 7 ÷ 8 i 3gimnazjum chłopcy

  1. Baczyński Jan – Nowa Wieś – 34,67
  2. Kasprzak Krzysztof  – SP1 –  37,20
  3. Chojnacki Bartosz –  SP2 –  38,41
  4. Górniewicz Jakub – SP2 –  43,03