WTS rozpoczął rundę półfinałową

590

W pierwszym półfinałowym meczu IV ligi siatkówki WTS Klondaik Warka po bardzo wyrównanej walce uległ UKS Herkules Sulejówek 2:3 (23:25, 21:25, 26:24, 25:23, 16:18) Niewiele zabrakło… ale warczanie nie składają broni i już w najbliższą sobotę staną przed szansą rewanżu. Mecz półfinałowy nr 2 odbędzie się w sobotę 23 marca w hali CeSiR o godzinie 18:00. Serdecznie zapraszamy!!

Poniżej zamieszczamy pozostałe wyniki rundy półfinałowej, a także relację WTS z przebieg meczu w Sulejówku:
„To była na prawdę wyrównana walka! Pierwszy set drużyna WTS zaczęła bardzo słabo. Przegrywając 13:3 nasi zawodnicy zaczęli wchodzić na obroty. Mobilizacja, dobra gra w obronie, ataku i polu serwisowym pozwoliła dogonić zespół z Sulejówka. Jednak nie udało się wygrać i zespół z Warki przegrał 25:23. Kolejny set to już całkiem inna gra zawodników z Warki. Po dobrej serii zagrywek warczanie prowadzili 19:15. Jednak drużyna przeciwna dała radę doprowadzić do remisu i wgrać kolejnego seta 25:21. Trzeci set to bardzo wyrównana gra obu zespołów ale chłopaki z Warki wiedzieli jak bardzo potrzebne im zwycięstwo wygrywając 26:24. Set czwarty również należał do WTS. Bardzo dużo nerwów, kontrowersyjnych sytuacji w tym secie jak i całym meczu ale zwycięsko wyszła nasza drużyna wygrywając 25:23. Tie-break cały czas 1-2 punktowe prowadzenie WTS. Niestety po dramatycznej końcówce przegrywamy 18:16. Można powiedzieć, że zabrakło trochę szczęścia ale trzeba też przyznać ze przychylność sędziów była po jednej stronie. Nie odpadamy. Taki jest sport. Gramy dalej! Rewanż już w sobotę w Warce o godzinie 18.00! Wszystkich zapraszamy na mecz:) ”