WTS znów gra!

871

Wraz z początkiem nowego roku na boisko powrócili siatkarze i siatkarki WTS Warka.

Panowie zgodnie z planem notują już 9 zwycięstwo w rozgrywkach IV ligi siatkówki grupy B. 19 stycznia na wyjeździe WTS KLONDAIK WARKA zmierzył się z drużyną Halinowa.  Mecz toczył się głównie pod dyktando wareckiej drużyny. Pierwszy set najbardziej wyrównany zawodnicy z Warki wygrali 25:23. W kolejnym powiększyli prowadzenie i było 25:21. W trzecim warczanie dopięli swego i odnieśli zwycięstwo 25:19 tym samy wygrywając cały mecz bez straty seta.  Po dziesięciu kolejkach WTS Klondaik Warka zajmuje pierwsze miejsce w tabeli rozgrywek IV ligi siatkówki mężczyzn.
KS Halinów – WTS Klondaik Warka 0:3  (23:25, 21:25, 19:25)

Drużyna żeńska w minionym czasie rozegrała dwa mecze. 12 stycznia na własnym parkiecie dziewczyny zmierzył się z UKS Lesznowolą. Choć mecz był zacięty zakończył się zwycięstwem gości. W pierwszym secie UKS gładko wygrał 25:14, ale w drugi i trzecim gra była już wyrównana. Warczanki przez większość setów prowadziły i istniała realna szansa na zwycięstwo lecz zabrakło zimnej głowy by zakończyć spotkanie na własna korzyść. Drugi set WTS kończy wynikiem 20:25, trzeci 23:25.
WTS Warka – UKS Lesznowola 0:3 (14:25, 20:25, 23:25)

W kolejnym meczu rozegranym 18 stycznia drużyna WTS Warka zmierzyła się na wyjeździe z liderem III ligi MUKS Wojskowe Warszawa. Tym razem przeciwniczki postawiły bardzo wysoko poprzeczkę. Pierwszy set WTS przegrał do 12. W drugim dziewczyny nawiązały walkę i początek seta wyglądał obiecująco lecz w dalszej części punktowały głównie rywalki i odniosły zwycięstwo 25:17. Trzeci set wojskowe zakończyły spotkanie na własną korzyść wygrywając 25:14. Po 9 kolejkach WTS Warka zamyka stawkę w III lidze siatkówki kobiet.
Wojskowe Warszawa – WTS Warka 3:0  (25:12, 25:17, 25:14)

W kolejnym meczu drużyna męska WTS Klondaik Warka zmierzy się na wyjeździe z SPS Mrozy. Mecz odbędzie się 25 stycznia. Zaś drużyna kobiet WTS Warka również w sobotę 25 stycznia rozegra mecz z UKS ESPERANTO Warszawa w wareckiej hali CeSiR. Początek meczu godzina 15:00. Serdecznie zapraszamy!