Aktywny dzień z siatkówką!

1345

9 lipca w hali CeSiR odbyły się kolejne zajęcia w ramach „Aktywnego Lata w Warce”. Tym razem instruktorzy CeSiR, wspólnie z trenerami WTS Warka zapoznawali dzieci z siatkówką! 🏐🤸‍♂️💪

Zainteresowanych zabawą podzielono na 4 grupy. Na każdym sektorze hali i w świetlicy internetowej odbywały się inne zajęcia. Pierwszą aktywnością był Turniej Rzucanki Siatkarskiej. W parach, na obniżonej siatce dzieci toczyły zaciekłe pojedynki o mistrzostwo danej grupy wiekowej. Oto poszczególni zwycięzcy rywalizacji:
Gr 1. Martyna Gzowska, Franek Pietrzak
Gr 2. Zuzanna Figlewicz, Luiza Długokęcka
Gr 3. Julia Kalinowska, Małgosia Socha
Gr 4. Olek Kuciński, Jacek Golbert
Każdy zawodnik został nagrodzony dyplomem, słodkościami, a najlepsi nagrodami.
W tym samym czasie na drugim sektorze odbywa się trening siatkówki. Dzieci pod okiem trenera uczyły się łapać piłkę, rzucać i wykonywać odpicie sposobem górnym. Było to nie lada wyzwanie zwłaszcza dla najmłodszych zawodników. Na kolejny sektorze na dzieci czekał dmuchaniec, gry planszowe, balony i kolorowanki. Ostatnia grupa realizowała zajęcia w świetlicy internetowej.
Był to kolejny dzień pełen atrakcji! Dziękujemy trenerom i zawodniczką z WTS WARKA za zaangażowanie i pomoc w przeprowadzaniu zajęć i mini turnieju!