Dobra passa WTS Warka

453

III LIGA KOBIET

W minionym czasie drużyna WTS INOVATIV Warka rozegrała ostatnie 3 mecze fazy grupowej III ligi siatkówki kobiet MWSPS. Wszystkie spotkania zakończyła zwycięstwami!

Szczęśliwą passę warczanki rozpoczęły 4 lutego w meczu z  KS Grom Przytyk. Na terytorium rywalek WTS rozegrał dobre spotkanie. Pierwszy set zwyciężyły do 17 pkt, kolejny do 20. W trzecim przyszedł chwilowy kryzys co skrzętnie wykorzystały rywalki wygrywając 25:20. Jednakże w czwartej odsłonie meczu warecka drużyna poprawiła błędy i wróciły na dobre tory, zwyciężając mecz 3:1.
KS Grom Przytyk – WTS INOVATIV Warka   1:3  (17:25, 20:25, 25:20, 20:25)

Dwa dni później dziewczyny rozegrały rewanż w Warce. Był to bardzo zacięty mecz, który dostarczył wiele sportowych emocji. Pierwszy set padł łupem WTSu 25:20, drugi rywalek 25:19. W trzecim po raz kolejny Warka zwyciężyła 25:17, by w kolejnym oddadać inicjatywę przeciwniczką, które zdołały wyrównać w setach. O wyniku końcowym decydował tie-break. Tym razem warczanki nie były gościnne i wygrały ostatnią część meczu 15:10, odnosząc tym samym zwycięstwo 3:2.
WTS INOVATIV Warka – KS Grom Przytyk  3:2  (25:20, 19:25, 25:17, 19:25, 15:10)

W ostatnim meczu rundy 7 lutego w Kozienicach dziewczyny nie dały szans lokalnej Jedynce Kozienice. Drużyna rozegrała bardzo dobre spotkanie kończąc rozgrywki grupowe zwycięstwem 3:0.
UKS JEDYNKA Kozienice – WTS INOVATIV Warka   0:3  (17:25, 20:25, 20:25)

WTS INOVATIV Warka zmagania Grupy A kończy na VI pozycji. W fazie Play Off powalczy o miejsca 11-12 III ligi MWZPS, w dwumeczu z drużyną In Fine Mundi Komandos Warszawa, która zakończyła rozgrywki na 6 miejscy w grupie B.

III LIGA MĘŻCZYZN

Drużyna mężczyzn WTS Warka w ostatnich meczach notuje jedno zwycięstwo i jedną porażkę.

22 stycznia WTS Klondaik Warka rozegrał mecz na wyjeździe z GKS JAGUAR Wolanów.  Spotkanie nie rozpoczęło się najlepiej dla wareckich zawodników, którzy przegrali dwa pierwsze sety do 20 i 21 pkt. W trzeciej części meczu Warka poprawiła grę i przełamała wynik. Niestety czwarta odsłona meczu nie ułożyła się po myśli WTSu i zakończyła się wynikiem 17:25. Jaguar pokonał Klondaika 3:1.
GKS JAGUAR Wolanów – WTS Klondaik Warka 3:1  (25:20, 25:21, 19:25, 25:17)

13 lutego w hali sportowej CeSiR zostało rozegrane kolejne spotkanie WTS Warka. Tym razem przeciwnikiem gospodarzy był BóR Regut. Spotkanie stało na bardzo dobrym poziomie i dostarczyło dużo emocji gromadzonym kibicom. Pierwszą cześć meczu wygrał Bór, ale w kolejnym odpowiedzieli gospodarze zwyciężając 25:21. W trzecim ponownie triumfowała Warka 25:23, lecz niestety w czwartym zwyciężyli goście 25:16. W decydującej części meczu lepszą koncentracją i grą wykazali się gracze Warki którzy zwyciężyli 16:14 i cały mecz 3:2.
WTS Klondaik Warka – Bór Regut 3:2 (15:25, 25:21, 25:23, 16:25, 16:14)

Obecnie WTS Klondaik Warka zajmuje 8  miejsce w III lidze siatkówki MWZPS. Do końca sezonu pozostają 4 kolejki.