Drugi warecki nightskating

140

Po raz drugi w te wakacje odbył się Nocny Przejazd Ulicami Warki na Rolkach. Zabawa była przednia, choć pogoda chciała spłatać nam figla.

18 sierpnia amatorzy rolek, wrotek, deskorolek i rowerów ponowie spotkali się na Nightskating. O godz. 19:00 rozpoczęliśmy trening rolkarski, który ze względu na deszczową aurę odbył się pod dachem hali Centrum Sportu i Rekreacji. Doskonaliliśmy technikę poruszania na rolkach, co było świetną rozgrzewką przed finałowym przejazdem. Na szczęście o godzinie 20:00 pogoda znacznie się poprawiła i spokojnie mogliśmy wyruszyć w trasę po Warce. Na czele peletonu jechał DJ, który serwował wszystkim największe radiowe hity, a grupa w miłej atmosferze przemierzała ulica naszego pięknego miasta. Pokonano blisko 11 km! Trasa sierpniowego przejazdu wyglądała następująco: CeSiR Warka – Polna – Nowakowskiego – Obwodowa – Gośniewska – Krótka – Fabryczna – Puławska – Armii Krajowej – Polna – Cmentarna – Ciemieniowskiego – Jesienna – Dominikańska – Kusocińskiego – Chylińskiego – Parkowa – Turystyczna – Słoneczna – Ledóchowskiego – Puławskiego – Ogrodowa – św. Ducha – Mostowa – Długa – Cmentarna – Polna – CeSiR Warka.

Organizatorem akcji było Centrum Sportu i Rekreacji w Warce i grupa ZarolkujemyRadom. Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich uczestników, a także do Policji odpowiedzialnej za bezpieczne przeprowadzenie naszego peletonu!