Emocje w meczu Pułaskiego!

615

KS Pułaski Warka rozpoczął zmagania w II fazie rozgrywek U12.

W pierwszym meczu 2 rundy rozgrywek o mistrzostwo WOZKOSZ U12 drużyna KS Pułaski Warka zaczyna od porażki w Mińsku Mazowieckim (75-44)

W drugim młodzi koszykarze KS PUŁASKI WARKA przegrywają po zaciętej grze i dogrywce z KS LEGION LEGIONOWO (83 – 75). Mecz w pierwszej połowie toczył się pod dyktando zawodników z Warki, którzy momentami prowadzili 20 punktami. W drugiej połowie role się odwróciły i to koszykarze z Legionowa zaczęli odrabiać straty. Ostatecznie po emocjonującej końcówce i gorącym dopingu zarówno kibiców z Warki jak i Legionowa, mecz zakończył się wynikiem 73 – 73. Niestety w dogrywce lepsi okazali się zawodnicy gospodarzy, którzy wygrali tą część meczu 10-2. Duży wpływ na taki przebieg dogrywki miała absencja dwóch podstawowych zawodników Pułaskiego, którzy opuścili boisko z powodu przekroczenia limitu fauli. Najlepiej w drużynie z Warki punktowali: I.Kościanek 31 pkt. , M.Pochylski 18 oraz W.Nędzołek 11

W kolejnym spotkaniu KS PUŁASKI Warka zmierzy się na własnym parkiecie z JAGIELONKĄ WARSZAWA. Już dziś zapraszamy na pierwszy mecz w hali CeSiR Warka, który odbędzie się 1 lutego o godzinie 14:00. Zachęcamy także do kibicowania młodym wareckim koszykarzom, a wszystkich chłopców z roczników 2008 i młodszych zapraszamy na treningi, które odbywają się w hali CeSiR w Poniedziałki, Środy o godz. 17:00 i Piątki o godz. 15:00.