Emotion wygrywa Mazowiecką Ligę Taneczną 2018!

1271

Rok 2018 zakończył się dla Szkoły Tańca Emotion wielkim sukcesem. Na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Fast Step Motion 2018, który odbył się w Warszawie 2. grudnia br. nasz klub odebrał wspaniały Puchar za wygraną w Mazowieckiej Lidze Tanecznej 2018 – rankingu ponad 20 klubów tanecznych z okręgu mazowieckiego w klasach tanecznych H, G i F. Do zwycięstwa przyczyniły się dzieci na codzień ćwiczące pod okiem Joanny i Jacka Stefańskich w Centrum Sportu i Rekreacji w Warce – członkowie wareckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Emotion.

Dwa tygodnie później w dniach 14. – 16. grudnia br. trenerzy klubu mieli zaszczyt sędziować na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Prof. Mariana Wieczystego w Krakowie – najbardziej prestiżowym turnieju w Polsce. W tym roku odbyła się 45. edycja turnieju a udział wzięło ok. 750 par. Na turnieju zatańczyły 3 pary z klubu Emotion i wszystkie przeszły eliminacje i mogły się zaprezentować w finałach na tradycyjnej gali wieczornej.

Już teraz, po wielu latach przerwy, pragniemy Państwa zaprosić na Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, który odbędzie się w niedzielę 14. kwietnia 2019 roku w CeSiRze w Warce.