Finał sportowych wakacji!

248

31 sierpnia na Stadionie Lekkoatletycznym na sportowo zakończyliśmy wakacje! Dzieci wzięły udział w mini rywalizacji sportowej. Atrakcji nie brakowało!

Na początek naszego spotkania podsumowującego cykl wakacyjnych zajęć odbyła się solidna rozgrzewka. Następnie każdy uczestnik wziął udział w mini rywalizacji sportowej, polegającej na odwiedzeniu 5 stanowisk i wykonaniu ćwiczeń w różnych dyscyplinach sportowych. Poprawne zaliczenie zadań przybliżało zawodników do zwycięstwa i zdobycia nagrody w rywalizacji. Na stanowisku lekkoatletycznym instruktor Jacek testował szybkość i zwinność naszych zawodników. Na stanowisku piłkarskim instruktor Kamil sprawdzał celność strzałów do bramki. Instruktor Robert przygotował slalom koszykarski i rzuty do kosza, a instruktorka Kinga ćwiczenia siatkarskie i mini gry na siatce. Ostatnim zadaniem była zabawa na gigantycznych dmuchańcach. Wszyscy zawodnicy z powodzeniem wykonali wymagające zadania.

Na zakończenie rywalizacji Dyrektor CeSiR Paweł Maciejewski wraz z Radnymi Grzegorzem Szydło i Jacekiem Gawrońskim i instruktorami CeSiR nagrodzili młodych sportowców. Gratulujemy wyników i sportowego zaangażowania wszystkim dzieciom!
A od września zapraszamy na zajęcia w CeSiR 🙂