Gramy i pomagamy!

736

Już w najbliższa niedzielę 20 lutego 2022 r. w hali sportowej CeSiR odbędzie się Turniej Piłki Nożnej, podczas którego będziemy rywalizować o Puchar Dyrektora CeSiR Warka, a także walczyć o powrót do zdrowia po ciężkiej chorobie nowotworowej Anielki- 5 letniej mieszkanki Warki!

W zawodach weźmie udział 10 zespołów:
KS Warka I, KS Warka II, Sparta Jazgarzew, FC Mundialito, Victoria Sulejówek, GKS Chynów, Akademia Sportu Milan Sport, Jeziorka Prażmów, Centrum Radom, LZS Magnuszew.

Turniej rozpocznie się o godz. 9:00. W pierwszej fazie rozgrywek drużyny podzielone na dwie grupy A i B zagrają mecze systemem „każdy z każdym”. Następnie po 2 zespoły awansują do fazy pucharowej. Finał planowany jest na godz. 15:00.

Podczas turnieju odbędzie się także licytacja na potrzeby kosztownej rehabilitacji Anielki.

Do wylicytowania m.in.:
– Koszulka REPREZENTACJI POLSKI z autografami zawodników
– Koszulka LEGII WARSZAWA
– Koszulka RADOMIAKA RADOM z podpisem Leândro Rossi Pereira
– Koszulka WISŁY PŁOCK z autografem Rafała Wolskiego
– Koszulka do koszykówki z autografem Łukasza Koszarka
….i wiele innych akcesoriów sportowych !

Licytacje prowadzone są też na stronie: https://www.facebook.com/groups/680265509641461

Serdecznie zapraszamy do kibicowanie i wsparcia akcji!

Anielka ma 5 lat i mieszka w Warce. W maju 2021 roku wykryto u niej złośliwego guza mózgu Glioblastoma 4 stopnia. Dziewczynka jest po dwóch ciężkich operacjach w UCK WUM w Warszawie gdzie guz został usunięty. Była w bardzo ciężkim stanie, spontanicznie otwierała oczy, nie mówiła, porozumiewała się gestami, karmiona przez sondę, ma niedowład lewostronny. W takim stanie została przewieziona do IP CZD w Warszawie w celu dalszego leczenia. Obecnie Anielka jest po chemioterapii oraz radiochemioterapii, którą bardzo dzielnie znosiła. Z powikłań neurologicznych pozostał niedowład lewostronny, do którego leczenia potrzebna jest długa, ciężka i kosztowna rehabilitacja.

Pomóżmy Anielce w powrocie do zdrowia i pełnej sprawności!! 

Szczegółowe informacje o zbiórce:
https://pomagam.pl/4anielka?fbclid=IwAR0wNgtmvDEq3blqa0Yac8sO6W6VFfmkUdiKQ-IyZFHJDEwJ6izIvAzNRFI