Karnawałowy pokaz tańca Sekcji CeSiR

1375

Za nami kolejny wspaniały semestr zajęć sekcji tanecznej Dancing Kids i Mini Disco pod kierownictwem pani Martyny Zdroik. W dniu 27.01.2020 r. przyszedł czas podsumowań podczas karnawałowego pokazu tańca.

Na zakończenie pierwszego semestru sekcji tańca 2019/20  grupa zorganizowała występ dla najwierniejszych fanów – rodziców, rodzeństwa i najbliższych przyjaciół. W ramach uroczystości na scenie wystąpiło 27 tancerzy. Dzieci zaprezentowały 15 układów tanecznych, wszystkie w różnym stylu oraz w odpowiednim do danego występu stroju. Dzieci wystąpiły między innymi przebrane za śnieżynki, pszczółki oraz jako cheerleaderki, które pomponami zagrzewały widzów do wspólnej zabawy.

Publiczność bawiła się wspaniale. Rodzice zauroczeni występami i dobrą zabawą, przyłączyli się do harców i wspólnie ze swoimi pociechami zatańczyli jeden z utworów.

Na zakończenie występów pani Martyna podziękowała za pierwszy semestr wszystkim uczestnikom oraz rozdała pamiątkowe dyplomy, słodkości, najnowszy numer kuriera wareckiego, gdzie znajduje się artykuł o występach grupy z okazji finału WOŚP oraz nagrody w postaci plecaków dla sekcji młodszej oraz bidony dla sekcji starszej.