Kryta Pływalnia wznawia funkcjonowanie!

1206

Przerwa technologiczna na basenie powoli dobiega końca. Od października obiekt będzie ponownie czynny, a na naszych klientów czekać będzie kilka nowych udogodnień.

Podczas trwającej we wrześniu na Krytej Pływalni „Olimpic” przerwy technologicznej, przeprowadzono szereg prac poprawiających funkcjonowanie i estetykę basenu.  Po pierwsze oprócz standardowych prac remontowo-konserwacyjnych, wykonano gruntowną modernizacje Sauny. Wymieniono ławki i wyposażenie w saunie, a także odświeżono pomieszczenie. Ponadto przy kasie pływalni zainstalowano czytnik „czas-STOP” zatrzymujący czas osobom oczekującym na rozliczenie pobytu na basenie. W końcowej fazie modernizacji planowana jest wymiana starych szafek w damskiej szatni oraz zainstalowanie w holu przed kasą dwóch ogólnodostępnych suszarek do włosów.

Ponadto informujemy, że od 1 października Kryta Pływalnia „Olimpic” będzie udostępniała dla indywidualnych klientów od 1 do 3 torów pływackich w czasie godzin pracy pływalni, tj. od godz. 7.00 ÷ 21.00 w dni powszednie, od 9.00 ÷ 21.00 w soboty i od 10.00 ÷ 20.00 w niedziele i święta.

Serdecznie zapraszamy!