Mikołajkowe Zawody Pływackie

475

2 grudnia na terenie Krytej Pływalni „Olimpic” w Warce odbyły się Mikołajkowe Zawody Pływackie. Organizatorem rywalizacji był UKS Olimpic Warka i CeSiR Warka.

Zawodnicy i zawodniczki w wieku 6-14 lat rywalizowali stylem dowolnym, grzbietowym,  klasycznym oraz motylkowym oraz na dystansie od 25 do 50 m. Celem zawodów była popularyzacja pływania wśród dzieci i młodzieży z terenu gminy Warka oraz sprawdzenie nabytych umiejętności.

Oto wyniki poszczególnych konkurencji:

25m stylem motylkowym dziewcząt 2013 25m motylkowym chłopców
miejsce imię i nazwisko czas miejsce imię i nazwisko czas
1 Hanna Oktabowicz 19.42 1 Kajetan Wiaderny 17.45
2 Niedziałek Lena 22.80 2 Maksymilian Ziętkowski 22.21
3 Nikola Dziedzic 23.77 3 Rolski Stanisław 22.37
25m stylem motylkowym dziewcząt 2012 25m motylkowym chłopców 2012
1 Dynarek Natalia 24.80 1 Bartosz Strzelczyk 18,05
2 Maks Górniewicz 19,84
3 Mateusz Paczyński 25,26
25m stylem motylkowym dziewcząt 2011 25m motylkowym chłopców 2011
1 Julia Cebula 18.88 1 Maksymialian Radzik 16.13
2 Marta Tomaszewska 22.56 2 Jakub Paczka 19.87
3 Zazanna Pawłowska 24,73 3 Michał Barański 23.13
50m stylem motylkowym dziewcząt 2010-2009 50m motylkowym chłopców 2010-2009
1 Sabina Jasieńczuk 48.42 1 Aleksander Bąk 40.28
2 Sowa Witold 42.62
3 Wicik Witold 44.17
25m grzbietowym dziewcząt 2016 25m grzbietowym chłopców 2016/17
1 Natalia Michalska 28.19 1 Ksawery Strzeżek 29.88
2 Matylda Wójcik 31.20
3 Karolina Pytka 32.61
25m grzbietowym dziewcząt 2015 25m grzbietowym chłopców 2015
1 Izabela Krawczyńska 26.59 1 Miłosz Wiaderny 21.16
2 Aleksandra Zawadka 27.36 2 Jakub Lewicki 22.00
3 Zuzanna Maraszkiewicz 30.77 3 Maksymilian Strzeżek 26.28
3 Michalina Słupek 30.77
25m grzbietowym dziewcząt 2014 25m grzbietowym chłopców 2014
1 Antonina Gwardys 31.80 1 Szymon Jasik 24.89
2 Natalia Napiórkowska 32.08 2 Filip Boczkowski 26.00
3 Barbara Pytka 34.40 3 Alex Bartkowski 31.30
50m grzbietowym dziewcząt 2013 50m grzbietowym chłopców 2013
1 Hanna Oktabowicz 45.18 1 Kajetan Wiaderny 40.94
2 Nadia Branicka 47.64 2 Stanisław Rolski 49.69
3 Nikola Dziedzic 49.02 3 Maksymilian Ziętkowski 52.29
50m grzbietowym dziewcząt 2012 50m grzbietowym chłopców 2012
1 Natalia Dynarek 52.27 1 Bartosz Strzelczyk 42.45
2 Jan Skulski 44.65
3 Maks Górniewicz 45.67
50m grzbietowym dziewcząt 2011 50m grzbietowym chłopców 2011
1 Julia Cebula 41.71 1 Paczka Jakub 44.25
2 Zuzanna Pawłowska 52.08 2 Michał Barański 51.66
3 Marta Tomaszewska 55.03 3 Franciszek Makowski 56.19
50m grzbietowym dziewcząt 2010/2009 50m grzbietowym chłopców 2010/2009
1 Sabina Jasieńczuk 44.00 1 Witold Wicik 43.28
2 Maja Lech 48.36 2 Aleksander Bąk 43.55
3 Blanka Milczarska 52.64 3 Przemysław Sobczyk 55.72
25m klasycznym dziewcząt 2015 25m klasycznym chłopców 2015
1 Aleksandra Zawadka 33.26 1 Jakub Lewicki 24.39
2 Franciszek Majcher 32.57
25m klasycznym dziewcząt 2014 25m klasycznym chłopców 2014
1 Natalia Napiórkowska 36.86 1 Marcel Wójcik 24.81
2 Jan Seremak 27.87
3 Szymon Jasik 28.46
50m klasycznym dziewcząt 2013 50m klasycznym chłopców 2013
1 Nadia Branicka 54.75 1 Kajetan Wiaderny 47.28
2 Nikola Dziedzic 57.30 2 Rolski Stanisław 51.68
3 Hanna Oktabowicz 57.81 3 Filip Kamusiński 53.70
3 Niedziałek Lena 57.81
50m klasycznym dziewcząt 2012 50m klasycznym chłoców 2012
1 Zofia Kabulska 53.49 1 Bartosz Strzelczyk 50.02
2 Strachota Alicja 54.46 2 Maks Górniewicz 56.19
3 Natalia Dynarek 57.48 3 Mateusz Paczyński 1:00.15
50m klasycznym dziewcząt 2011 50m klasycznym chłopców 2011
1 Julia Cebula 49.38 1 Maksymilian Radzik 43.50
2 Zuzanna Pawłowska 59.10 2 Jakub Paczka 52.86
3 Marta Tomaszewska 1:00.32 3 Franciszek Majcher 59.76
50m klasycznym dziewcząt 2010/09 50m klasycznym chłopców 2010/09
1 Sabina Jasieńczuk 47.80 1 Witold Wicik 48.35
2 Aleksander Bąk 56.12
3 Przemysław Sobczyk 56.71
25m dowolnym dziewcząt 2016/17 25m dowolnym chłopców 2016/17
1 Matylda Wójcik 27.98 1 Gustaw Tkaczyk 25.28
2 Karolina Pytka 32.74 2 Ksawery Strzeżek 28.62
3 Natalia Michalska 32.84 3 Kacper Paczyński 29.61
25m dowolnym dziewcząt 2015 25m dowolnym chłopców 2015
1 Izabela Krawczyńska 26.60 1 Miłosz Wiaderny 18.70
2 Zuzanna Maraszkiewicz 30.44 2 Jakub Lewicki 19.20
2 Michalina Słupek 30.44 3 Maksymilian Strzeżek 23.13
3 Aleksandra Zawadka 30.67
25m dowolnym dziewcząt 2014 25m dowolnym chłopców 2014
1 Natalia Napiórkowska 26.13 1 Szymon Jasik 20.75
2 Barbara Pytka 31.41 2 Marcel Wójcik 22.62
3 Kornelia Niderla 32.55 3 Jan Seremak 23.13
50m dowolnym dziewcząt 2013  50m dowolnym chłopców 2013 
1 Hanna Oktabowicz 41.23 1 Kajetan Wiaderny 35.28
2 Nikola Dziedzic 41.69 2 Stanisław Rolski 37.13
3 Nadia Branicka 42.08 3 Maksymilian Ziętkowski 40.18
50m dowolnym dziewcząt 2012 50m dowolnym chłoców 2012
1 Alicja Strachota 42.22 1 Bartosz Strzelczyk 35.61
2 Zofia Kabulska 43.72 2 Maks Górniewicz 40.86
3 Mateusz Paczyński 42.51
50m dowolnym dziewcząt 2011 50m dowolnym chłopców 2011
1 Julia Cebula 36.35 1 Maksymialian Radzik 30.83
2 Zuzanna Pawłowska 46.36 2 Jakub Paczka 38.75
3 Julia Zgódka 1:01.62 3 Antonii Kłosiewicz 40.89
50m dowolnym dziewcząt 2010/09 50m dowolnym chłopców 2010/09
1 Sabina Jasieńczuk 35.60 1 Wiktor Sowa 31.58
2 Maja Lech 36.24 2 Aleksander Bąk 34.44
3 Blanka Milczarska 45.29 3 Witold Wicik 36.00

GALERIA ZDJĘĆ: