Niezwykły koncert z okazji Dnia Kobiet w CeSiR – w roli głównej zespół – Poparzeni Kawą Trzy

468

8 marca w wareckiej hali Centrum Sportu i Rekreacji odbył się niezwykły koncert z okazji „Dnia Kobiet”. Swoje największe hity zaprezentował zespół „Poparzeni Kawą Trzy”.

Zanim jednak rozpoczęła się muzyczna uczta prowadzący koncert – Dyrektor Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” Andrzej Zaręba powitał wszystkich przybyłych na wydarzenie, w szczególności Panie w dniu ich święta oraz oficjalnych gości. Wśród obecnych byli przedstawiciele Samorządu Województwa Mazowieckiego, który był Partnerem wydarzenia – Wicemarszałek Rafał Rajkowski oraz Radny Sejmiku Leszek Przybytniak, przedstawiciele Samorządu Powiatu z Zarządu i Rady, na czele ze Starostą Krzysztofem Ambroziakiem i Wicestarostą Jolantą Sitarek oraz przedstawiciele gospodarzy czyli Samorządu Warki – Burmistrz Dariusz Gizka, Wiceburmistrz Teresa Knyzio oraz Radni Rady Miejskiej na czele z Przewodniczącym Danielem Bugałą.

Specjalne życzenia wszystkim Paniom, w których kilkukrotnie podkreślana była m.in. niezwykle istotna rola kobiet w lokalnym samorządzie złożyli Burmistrz Dariusz Gizka, Wicemarszałek Rafał Rajkowski oraz Radny Leszek Przybytniak.

Po miłych i wzruszających zapewne niejedną przedstawicielkę płci pięknej słowach przyszedł czas na muzyczne show w wykonaniu siedmiu przystojnych, zabawnych i artystycznie utalentowanych panów z zespołu „Poparzeni Kawą Trzy”.

Kontakt z publicznością to jeden z atutów zespołu. Nie było to jednak zaskoczeniem, szczególnie dla tych, którzy wiedzieli, że zespół tworzą dziennikarze – Wojtek JagielskiJacek KretRoman OsicaKrzysztof ZasadaMariusz GieraszewskiPiotr Sławiński i Marian Hilla. Dołączając do tego znane hity do których teksty napisał Rafał Bryndal tj. „Byłaś dla mnie wszystkim”„Kawałek do tańca”„Szukam Cię wszędzie”„Wezmę Cię” czy „Okrutna zła i podła” okazało się, że „Muzyczny Dzień Kobiet” w Warce stał się wielkim sukcesem artystycznym. Wykonawcy porwali widzów do wspólnego śpiewania a zabawa trwała przez ponad półtorej godziny.

Na zakończenie, na Panie czekała jeszcze jedna miła niespodzianka – wręczany przez Panów kwiat – żółty tulipan.

Organizatorami „Muzycznego Dnia Kobiet” byli:

  • Samorząd Warki,
  • Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”,
  • Centrum Sportu i Rekreacji.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Pomoc w organizacji zapewnili:

  • Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o. o.,
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Warce,
  • Komisariat Policji w Warce.

Wydarzenie odbywa się jako jedno z działań wchodzących w skład projektu „Powiat Grójecki – Stolica Kultury Mazowsza”.

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym przez:

  • Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika
  • Starostę Powiatu Grójeckiego Krzysztofa Ambroziaka
  • Burmistrza Warki Dariusza Gizkę

Zobacz galerię zdjęć z wydarzenia