Odnowiona strzelnica

616

Po gruntownym remoncie łazienki, korytarza i sali głównej w budynku Strzelnicy Miejskiej przyszedł czas na kolejną część modernizacji– remont kuchni.

Zaniedbana kuchnia od wielu lat „prosiła się” o remont. Wykorzystując okres zimowy pracownicy CeSiR dołożyli starań by mocno wyeksploatowaną przestrzeń zamienić w funkcjonalne i estetyczne pomieszczenie. W pierwszej kolejności skuto starą terakotę, a także podłogę, którą następnie wyrównano, ocieplono i ułożono nowe płytki ceramiczne. Ściany zostały zagruntowane i pomalowane, a sufit obniżony i docieplony. Ponadto zamontowano nowe kasetony sufitowe oraz wymieniono instalację elektryczną i oświetlenie na bardziej energooszczędne. Obecnie trwają prace przygotowawcze pod zakup nowych mebli kuchennych. Wyremontowane pomieszczenie posłuży na długie lata stowarzyszeniom strzeleckim i osobom korzystającym ze strzelnicy.

Dodatkowo w budynku sportowym na stadionie i strzelnicy zostały zamontowane kamery i alarm przeciwwłamaniowy. Przeprowadzona inwestycja z pewnością korzystnie wpłynie na poprawę bezpieczeństwa na terenie obiektów.