Puchar Burmistrza zdobywa TOP Market

564

18 lipca na wareckim Orliku odbył się VI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza organizowany w ramach wareckiego odpustu przez CeSiR Warka i KS Warka.

Turniej kierowany do drużyn amatorskich corocznie cieszy się dużym zainteresowaniem. Niestety tegoroczna edycja z uwagi na dosiew trawna na boiskach stadionu musiała odbyć się na wareckim orliku, co wymusiło ograniczenie ilości startujących drużyn. Do zawodów ostatecznie stanęli: RUGBY TEAM, KS Warka Junior, KS WARKA Młodzież, TOP MARKET, KAJAKI24 i DRINK TEAM.

Drużyny rywalizowały systemem „każdy z każdy”, a do rozegrania miały 15 czternastominutowych meczów. Standardowo za zwycięstwo zespół otrzymywał 3 pkt., za remis 1 pkt, za przegraną 0 pkt. Zdobywca największej ilości punktów sięgał po najwyższe trofeum.

W turnieju nie brakowało zaciętych meczów, widowiskowych akcji i pięknych bramek. Drużyny niejednokrotnie toczyły ciekawe pojedynki których losy ważyły się w ostatnich minutach meczów.  Ostatecznie zwycięzca mógł być tylko jeden.  Oto klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce – TOP MARKET
II miejsce – DRINK TEAM
III miejsce – KAJAKI24
IV miejsce – KS WARKA JUNIOR
V miejsce – KS WARKA MŁODZIEŻ
VI miejsce – RUGBY TEAM

Gratulujemy zwycięzcą! I dziękujemy wszystkim uczestnikom za sportowe zaangażowanie i udział w zawodach. Równocześnie zapraszamy na kolejne rozgrywki i mecze.

Organizatorem turnieju pod patronatem Burmistrza Warki byli Klub Sportowy Warka i Centrum Sportu i Rekreacji.