Pułaski Warka rozpoczyna drugi etap rozgrywek U12

321

Z końcem roku drużyna KS PUŁASKI Warka zakończyła rozgrywki w grupie eliminacyjnej rozgrywek U-12 koszykówki. Po czterech meczach nasza drużyna zdobył 4 punkty i zajęła trzecie miejsce w grupie B.

Teraz PUŁASKI Warka zmierzy się z innymi drużynami, które uplasowały się także na 3 miejscach w pozostałych grupach eliminacyjnych. Tym sposobem gracze z Warki będą rywalizować z równorzędnymi zespołami o podobnym poziomie gry przez co mecze na pewno będą bardziej wyrównane i zacięte.

W II etapie rozgrywek KS PUŁASKI WARKA zmierzy się z:
– UKS PRO BASKET MIŃSK MAZOWIECKI
– POLONIA WARSZAWA
– AKADEMIA KOSZYKÓWKI LEGIA WARSZAWA
– KS LEGION LEGIONOWO
– UKS JAGIELONKA WARSZAWA

Już dziś zapraszamy na pierwszy mecz w hali CeSiR Warka, który odbędzie się 25 stycznia o godzinie 12:00 z Akademią Koszykówki Legia Warszawa. Zachęcamy także do kibicowania młodym wareckim koszykarzom, a wszystkich chłopców z roczników 2008 i młodszych zapraszamy na treningi, które odbywają się w hali CeSiR w Poniedziałki, Środy o godz. 17:00 i Piątki o godz. 15:00.

Poniżej prezentujemy pełen harmonogram II etapu Rozgrywek U12:

DATA DRUŻYNY WYNIK
1 KOLEJKA
11.01.2020 13:00 UKS Probasket Mińsk Mazowiecki – Klub Sportowy Pułaski Warka –:–
11.01.2020 14:30 Polonia Warszawa – Akademia Koszykówki Legii Warszawa –:–
11.04.2020 10:00 KS Legion Legionowo – UKS Jagiellonka Warszawa –:–
2 KOLEJKA
18.01.2020 10:00 KS Legion Legionowo – Klub Sportowy Pułaski Warka –:–
18.01.2020 10:00 Akademia Koszykówki Legii Warszawa – UKS Probasket Mińsk Mazowiecki –:–
18.01.2020 11:00 UKS Jagiellonka Warszawa – Polonia Warszawa –:–
3 KOLEJKA
25.01.2020 12:00 Klub Sportowy Pułaski Warka – Akademia Koszykówki Legii Warszawa –:–
25.01.2020 13:00 UKS Probasket Mińsk Mazowiecki – UKS Jagiellonka Warszawa –:–
25.01.2020 14:30 Polonia Warszawa – KS Legion Legionowo –:–
4 KOLEJKA
01.02.2020 10:00 KS Legion Legionowo – Akademia Koszykówki Legii Warszawa –:–
01.02.2020 12:00 Klub Sportowy Pułaski Warka – UKS Jagiellonka Warszawa –:–
01.02.2020 14:30 Polonia Warszawa – UKS Probasket Mińsk Mazowiecki –:–
5 KOLEJKA
29.02.2020 10:00 Akademia Koszykówki Legii Warszawa – UKS Jagiellonka Warszawa –:–
29.02.2020 12:00 Klub Sportowy Pułaski Warka – Polonia Warszawa –:–
29.02.2020 13:00 UKS Probasket Mińsk Mazowiecki – KS Legion Legionowo –:–
6 KOLEJKA
07.03.2020 10:00 Akademia Koszykówki Legii Warszawa – Polonia Warszawa –:–
07.03.2020 11:00 UKS Jagiellonka Warszawa – KS Legion Legionowo –:–
07.03.2020 12:00 Klub Sportowy Pułaski Warka – UKS Probasket Mińsk Mazowiecki –:–
7 KOLEJKA
14.03.2020 12:00 Klub Sportowy Pułaski Warka – KS Legion Legionowo –:–
14.03.2020 13:00 UKS Probasket Mińsk Mazowiecki – Akademia Koszykówki Legii Warszawa –:–
14.03.2020 14:30 Polonia Warszawa – UKS Jagiellonka Warszawa –:–
8 KOLEJKA
21.03.2020 10:00 Akademia Koszykówki Legii Warszawa – Klub Sportowy Pułaski Warka –:–
21.03.2020 10:00 KS Legion Legionowo – Polonia Warszawa –:–
21.03.2020 11:00 UKS Jagiellonka Warszawa – UKS Probasket Mińsk Mazowiecki –:–
9 KOLEJKA
28.03.2020 10:00 Akademia Koszykówki Legii Warszawa – KS Legion Legionowo –:–
28.03.2020 11:00 UKS Jagiellonka Warszawa – Klub Sportowy Pułaski Warka –:–
28.03.2020 13:00 UKS Probasket Mińsk Mazowiecki – Polonia Warszawa –:–
10 KOLEJKA
04.04.2020 10:00 KS Legion Legionowo – UKS Probasket Mińsk Mazowiecki –:–
04.04.2020 11:00 UKS Jagiellonka Warszawa – Akademia Koszykówki Legii Warszawa –:–
04.04.2020 14:30 Polonia Warszawa – Klub Sportowy Pułaski Warka –:–