Remont budynku strzelnicy trwa

705

Ku końcowi zbliżają się prace remontowe w Strzelnicy Miejskiej w Warce, mające na celu poprawę funkcjonalności i estetyki budynku.

Po podłączeniu kanalizacji i wydzieleniu dwóch pomieszczeń dla Stowarzyszeń, w ostatni etap wchodzi remont łazienki, która zostanie przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Dobiegają końca także prace na dużej sali strzelnicy gdzie zostały zerwane na całej powierzchni kasetony, a obecnie trwa montaż nowego podwieszanego sufitu.  Gruntownej modernizacji w pomieszczeniu uległa elektryka i ogrzewanie, które wymieniono i dostosowano do wielkości sali. Obecnie prowadzona jest również wymiana drzwi wewnętrznych.

Ponadto została przeprowadzona kompleksowa przeróbka układu pomiarowego i przeniesienie go z wewnątrz na zewnątrz budynku oraz zamontowanie nowego złącza kablowego. Wykonano również podłączenie włącznika bezpieczeństwa PPOŻ Strzelnicy.

Przed obiektem została ułożona kostka brukowa, a nasyp został obłożony płytami EKO. Podziękowania należą się tu Prezesowi PRID Grójec z/s w Jasieńcu Markowi Jaworskiemu za pomoc materiałową w umocnieniu skarpy między strzelnicą, a pawilonem piłkarskim.

Do zakończenia zaplanowanego remontu pozostaje jeszcze kilka elementów, ale już oko cieszy znacząca poprawa estetyczna kompleksu Strzelnicy Miejskiej w Warce.