Remonty w obiektach sportowych CeSiR

524

Zakończono kolejny etap remontowo-modernizacyjny na terenie obiektów sportowych Centrum Sportu i Rekreacji w Warce.

KRYTA PŁYWALNIA „OLIMPIC”

W miesiącu grudniu na Krytej Pływalni „Olimpic” zostało zmodernizowane oświetlenie. Stare lampy metalohalogenowe o mocy 400W w ilości 8 sztuk zostały zamienione na nowoczesne sportowe lampy LED o mocy 100W. Wymiana oświetlenia pozwala na zmniejszenie mocy na potrzeby oświetlenia obiektu pływalni co bezpośrednio wpływa na zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych w zakresie zużycia energii.

HALA SPORTOWA

Kolejnym etapem prowadzonych prac remontowych przy hali sportowej CeSiR była wymiana drzwi w ilości 3 sztuk. Stare 30 letnie drzwi zostały wymienione na nowoczesne  z profili aluminiowych co zwiększyło estetykę pomieszczeń, poprawi bezpieczeństwo i funkcjonowanie obiektu.

 

 

STADION

Po wyremontowaniu łazienki sędziowskiej w budynku na terenie stadionu, przyszedł czas na kolejny etap prac, który tym razem przeprowadzono w pomieszczeniu sędziowskim. Stara terakota została skuta, podłoga została docieplona i wyrównana. Następnie zostały ułożone nowe płytki ceramiczne, ściany zostały zagruntowane oraz pomalowane.  Pomieszczenie sędziowskie nabrało nowego wyglądu i posłuży na długie lata sędziom oraz osobom korzystającym z budynku klubowego. Kolejnym etapem prac było pomalowanie korytarza i szatni dla młodych zawodników. Obecnie Konserwatorzy CeSiR przygotowują się do malowania pomieszczenia Zarządu Klubu KS Warka oraz planowany jest remont kuchni w budynku Strzelnicy Miejskiej.