Siatkarze wracają do gry!

1637

WTS KLONDAIK Warka już niebawem zainauguruje nowy sezon w IV lidze siatkówki. 28 października w pierwszym ligowym spotkaniu warecki zespół zagra na wyjeździe z drużyną z Mszczonowa. Na mecz w Warce musimy poczekać do 18 listopada.

W tegorocznej rywalizacji IV ligi siatkówki mężczyzn MZWPS bierze udział 14 zespołów podzielonych na dwie grupy. W grupie A zagrają: UKS Herkules Sulejówek, UMKS Gwardia Legionowo, MUKS Tie-Break Piastów, KS Halinów, KS Siatkarz Ząbki, MMKS Mińsk Maz., Astoria Piaseczno. W grupie B wystąpią: MPKS Zwoleń, KS Grom Przytyk, WTS Klondaik Warka, UKS 2008 Olimpijczyk Mszczonów, GKS Yabu Sadownik Błędów, ŻSS Len Żyrardów, LKS Olymp Błonie.

W pierwszej fazie rozgrywek, zespoły w obrębię swoich grup prowadzą rozgrywki systemem „każdy z każdym” (mecz i rewanż). Następnie do ścisłego finału awansują cztery najlepsze zespoły z grup. W 1 rundzie Play-off zostaną rozegrane mecze wg. Schematu I miejsce A – IV miejsce B, II miejsce A – 3 miejsce B, III miejsce A-II miejsce B, IV miejsce A – I miejsce B. Następnie odbędą się mecze półfinałowe i finał ligi . W fazie play-off rozgrywki prowadzone są do dwóch wygranych meczów. Dwa najlepsze zespoły z ligi awansują do III ligi siatkówki.

Jak w tym roku wypadnie nasz warecki zespół ? Czy wysoka forma prezentowana przez WTS w turniejach utrzyma się przez cały sezonu? Dowiemy się już wkrótce. Tymczasem zapraszamy na mecze siatkówki i do kibicowania wareckiej drużynie. Przed nami sporo sportowych emocji!

Terminarz WTS KLONDAIK WARKA:

Mecze w Warce odbywają się w Hali Sportowej CeSiR Warka.

Do grupowego zdjęcia WTS

W sezonie 2018/2019 WST KLONDAIK Warka reprezentują:
(góra od lewej) Przemek Kiliański (12), Patryk Misiek (8), Patryk Bartkowski (6), Damian Strzałkowski (16), Michał Michałowski (15), Tomasz Warda (20)
(dół od lewek) Andrzej Warda (trener), Radosław Gawroński (10), Andrzej Kwieciński (7), Szymon Kaszewiak (4), Bartek Szymański (18), Maciek Kaszewiak (3), Łukasz Wożniak (17), Aleksander Stefaniak (14), Klaudiusz Luśniewski (trener II)
Ponadto: Bartek Malec, Jakub Tuszyński, Igor Grzegorek, Grzegorz Szyszka. (nieobecni na zdjęciu)