Startuje runda PLAY-OFF IV ligi siatkówki

1284

WTS Klondaik Warka rozpoczyna bój o III ligę siatkówki. Do finałowej rundy Play-Off awansowało po 4 najlepsze zespoły z grupy A i B. I i II etap faza zmagań będzie toczył się do dwóch wygranych spotkań, zaś III zostanie rozegrany systemem mecz i rewanż.

W pierwszej fazie rozgrywek zwycięzca grupy B – WTS Klondaik Warka zmierzy się z czwartą drużyną grupy A czyli MMKS Mińsk Mazowiecki. Pierwszy mecz wareccy siatkarze zagrają u siebie w hali CeSiR, 2 marca (sobota) o godz. 17:00, Kolejny na wyjeździe 9 marca w Mińsku. Od wyniku tych spotkań zależeć będzie czy odbędzie się trzecie spotkanie. Ewentualny termin trzeciego meczu to 10 marca (hala gimnazjum Warka).

W tym samym czasie rywalizują pozostałe drużyny czyli pary:
A1(KS Halinów)- B4(Mszczonów),
2A (Herkules Sulejówek)- 3B (ŻSS Len Żyrardów)
2B (Grom Przytyk) -3A (Tie-Break Piastów).
Następnie zwycięzcy tych pojedynków awansują do meczów półfinałowych, a kolejnym krokiem będzie walka o I miejsce lub mecz o III. Finaliści – dwie najlepsze drużyny IV ligi awansują do III ligi siatkówki.

Przed WTS’em trudne wyzwanie, ale liczymy na walkę do końca wareckiego zespołu i mistrzostwo IV ligi. Wszystko jest w zasięgu rąk naszych siatkarzy. Jednak czym był by zespół bez swoich wiernych kibiców.  Już dziś zapraszamy wszystkich sympatyków wareckiej siatkówki na mecze w fazie play off i prosimy o wsparcie w drodze po mistrzostwo i awans do III ligi.