Turniej eliminacyjny WINDOOR CUP 2020

1511

Już w najbliższą sobotę w CeSiR Warka odbędzie się turniej eliminacyjny Halowej Ligi Dziecięcej Windoor Cup w kategorii roczników 2012.

Corocznie Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej przy wsparciu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej i firmy Windoor organizuje ligę dziecięcą halowej piłki nożnej. W tegorocznej edycji rywalizować będą dzieci z roczników 2010, 2011 i 2012 a wśród nich reprezentanci z Warki. Pełen terminarz rozgrywek zamieszczamy poniżej.
Dziś jednak chcemy skupić się na rozgrywkach w kar. 2012, bo już w najbliższą sobotę o godzinie 10:00 odbędzie się w Centrum Sporu i Rekreacji pierwszy turniej eliminacyjny dla tego rocznika. Organizatorem turnieju w Warce jest CeSiR i KS Warka.

W kategorii roczników 2012 rywalizuje 17 drużyn, które zostały podzielone na 4 grupy rozgrywkowe. Każda grupa rozegra turniej eliminacyjny z którego po 3 drużyny awansują do dalszych rozgrywek półfinałowych.

W Turnieju Eliminacyjnym grupy A odbywającym się już w najbliższą sobotę w Warce uczestniczyć będą: GKS CHYNÓW, BROŃ RADOM, CENTRUM RADOM i gospodarze KS CESIR WARKA.

Drużyna KS CESIR WARKA na potrzeby udziału w lidze powstała z zawodników na co dzień trenujących w KS Warka i Sekcji Piłki Nożnej CeSiR. Mamy nadzieję, że ta współpraca okaże się owocna i nasz zespół pokusi się o mistrzostwo w Lidze.

Zapraszamy do kibicowania reprezentacji Warki!!!

Turniej eliminacyjny gr. A
11 stycznia – godz. 10:00.
WARKA – Hala CESIR

HARMONOGRAM – ELIMINACJE – WINDOOR 2020