Turniej Piłki Nożnej o Puchar Krainy Lodu

911

W poniedziałek 17.02.2020 roku w hali CeSiR w ramach Ferii w mieście odbył się Turniej Piłkarski o Puchar Krainy Lodu. Dzieci w dwóch kategoriach wiekowych rywalizowały o medale i nagrody.

W kategorii dzieci młodszych udział wzięły 4 drużyny: Sopel, Zimowi Niedźwiedzie, Lodowcy oraz stworzone z samych dziewczynek FC Śnieżki. Turniej zdecydowanie wygrały Sople, zwyciężając we wszystkich meczach i zdobywając 9 pkt. Pozostałe trzy drużyny zdobyło po 3 pkt i o kolejności zdecydował bilans bramkowy. Z powodu równego bilansu drugie miejsce eq zeqo zajęli Zimowi Niedźwiedzie oraz Lodowcy. Na trzecim miejscu wylądowały Śnieżki.
Skład zwycięskiej drużyny: Szymon Cwyl, Ignacy Maciejewski, Szymon Wroniewicz oraz Paweł Zapaśnik. Królem strzelców turnieju w kategorii młodszej został Szymon Cwyl z 8 bramkami.

W kategorii dzieci starszych udział wzięły 3 drużyny o nazwach: FC Śnieg, FC Bałwany oraz Zimowi Snajperzy. Grano tutaj w systemie każdy z każdym z rewanżami. Wygranym został FC Śnieg, który miał co prawda tyle samo pkt co FC Bałwany, czyli 9, zdecydował jednak lepszy bilans bramkowy. Na trzecim miejscu z dorobkiem 0 pkt skończyli Zimowi Snajperzy. Królem strzelców został Kacper Rogoziński, strzelec 8 bramek, z FC Bałwanów. Skład zwycięskiej drużyny: Kacper Wodziński, Aleksander Traczyk, Patryk Zalewski, Robert Jasieńczuk.

Wszyscy uczestnicy dostali dyplomy, medale, a królowie strzelców plecaki w nagrodę za udział w turnieju.