V Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza

1207

Już po raz piąty w historii Warki podczas odpustu obył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Warki. Tegorocznym zwycięzcą został „Uśmiech nad Pilicą”.

Turniej kierowany do drużyn amatorskich corocznie cieszy się dużym zainteresowaniem. Do tegorocznej edycji zgłosiło się dziesięć zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Zawody rozgrywano 19 lipca na terenie Kompleksu Sportowego na dwóch boiskach po jednym dla każdej z grup. W pierwszym etapie turnieju grano systemem „każdy z każdym”. Następnie dwa najlepsze zespoły z grupy A i B awansowały do półfinałów, z których zwycięzcy trafili do finałów, a przegrani rozegrali  mecz o III miejsce. Po ciekawych spotkaniach grupowych i zaciętych półfinałach wyłoniono pary grające o najwyższe trofea.

 

 

W finale naprzeciw siebie stanęły drużyny: Uśmiech nad Pilicą i Kajaki24. W regulaminowym czasie gry padł bezbramkowy remis, a o zwycięstwie decydowały rzuty karne. Tu lepsza skutecznością popisali się gracze Uśmiechu nad Pilica, którzy zwyciężyli turniej! II miejsce przypadło Kajakom24. W meczu o III miejsce Top Market pokonał Warkę Team 1:0 i  tym samym zajął ostatnia lokatę na podium.

I miejsce – UŚMIECH NAD PILICĄ
II miejsce – KAJAKI24
III miejsce – TOP MARKET
IV miejsce – TEAM WARKA

 

 

 

 

 

Gratulujemy zwycięzcą! I dziękujemy wszystkim uczestnikom za sportowe zaangażowanie i udział w zawodach. Równocześnie zapraszamy na kolejne rozgrywki i mecze.

Organizatorem turnieju pod patronatem Burmistrza Warki byli Klub Sportowy Warka i Centrum Sportu i Rekreacji.