Warka ponownie na podium!

1219

1 lutego w Centrum Sportu i Rekreacji odbył się Turniej Półfinałowy WINDOOR CUP 2020 dla roczników 2012. Nasi reprezentacji po raz kolejny pokazali się z bardzo dobrej strony, zajęli II miejsce i wywalczyli awans do FINAŁU Halowej Ligi Dziecięcej!

W turnieju wzięło udział 6 drużyn: Orlik Radom, Centrum Radom, Radomiak Radom, Jastrząb Głowaczów, Oskar Przysucha i KS CeSiR Warka.

W pierwszym meczu Warka pokonała Głowaczów 1:0, a Przysucha zremisowała z Centrum Radom 1:1.  W kolejnym meczu KS CeSiR Warka uległ 1:2 po zaciętym meczu drużynie Orlik Radom, a Radomiak Radom zremisował z Przysucha 1:1. Kolejne trzy mecze to bezbramkowe remisy, Orlika Radom z UKS Jastrząb Głowaczów, Radomiaka Radom z Centrum Radom i Oskara Przysuchy z Jastrząb Głowaczów. W kolejnym spotkaniu Orlik Radom pokonał Radomiak Radom 1:0, a KS CeSiR Warka Centrum Radom 2:0. Następnie Orlik Radom odniósł zwycięstwo tym razem 2:1 z Oskarem Przysuchą, a Jastrząb Głowaczów z Radomiakiem Radom 1:0. Kolejne mecze to znów remisy. Nasz warecki zespół kończy mecz z Oskarem Przysucha i Radomiakiem Radom wynikiem 0:0, a także Centrum Radom z Głowaczowem (0:0). W ostatnim spotkaniu turnieju Orlik zwycięża Centrum Radom 3:0.

Oto klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce – Orlik Radom – 13 pkt.
II miejsce – KS CeSiR Warka – 8 pkt.
III miejsce – UKS Jastrząb Głowaczów – 6 pkt.

IV miejsce – Oskar Przysucha  – 4 pkt.
V miejsce – Radomiak Radom – 3 pkt.
VI miejsce – Centrum Radom – 3 pkt.

Trzy pierwsze zespoły awansowały do FINAŁU Turnieju Windor Cup, który odbędzie się na początku marca w Radomiu. Gratulujemy zwycięzcom, a w szczególności naszej wareckiej drużynie!!!

KS CeSiR Warka reprezentowali: Witkowski Dawid, Traczyk Aleksander, Zalewski Mateusz, Kreczmański Mateusz, Potrzebowski Dawid, Suwalski Maksymilian, Paprocki Jan, Cwyl Szymon, Strzelczyk Bartek, Trener: Grzegorz Szydło