Wieści z siatkarskich boisk

900

28 lutego w hali CeSiR rozegrano dwa mecze siatkówki III lig MWZPS.

W ramach rozgrywek mężczyzn, lokalny WTS Klondaik Warka dostarczył sporo emocji rywalizując z KS Zawkrze Mława. Po świetnym początku, kiedy to wygrał kolejno I i II set (25:19 i 25:18) oddał inicjatywę rywalowi, a ten skrzętnie to wykorzystał zwyciężając III i IV set (25:21, 25:21). Losy meczu kolejny raz ważyły się w tie-braku, a tu nie było już miejsca na pomyłki. WTS Warka od początku mocno zaatakował, by w końcu zakończyć wynikiem 15:10 i po pięciosetowych zmaganiach zapewnić sobie zwycięstwo 3:2. To już siódme zwycięstwo wareckiej drużyny! Wideo relację  z meczu można zobaczyć na:

Drużyna kobiet WTS Inovativ Warka w niedzielne popołudnie podejmowała na własnym parkiecie liderki III ligi – UKS SPARTĘ Grodzisk Mazowiecki. Od początku było wiadomo, że przed wareckim zespołem stoi duże wyzwanie. I choć ostatecznie warczanki musiały uznać wyższość Sparty, meczu łatwo nie oddały! W szczególności zacięta rywalizacja wywiązała się w drugiej części spotkania, kiedy to gra trwała do wyniku 28:30! Pomimo porażki (0:3) żeński zespół WTS’u rozegrał ciekawe zawody.