WTS Warka wraca do gry!

1037

Od 10 października wystartują rozgrywki siatkarskie w województwie mazowieckim. Obie drużyny WTS Warka wystąpią w tegorocznym sezonie w rozgrywkach trzecioligowych.

W sezonie 2020/21 drużyna kobiet po raz kolejny będzie rywalizować w III lidze siatkówki MWZPS. Tym razem w lidze będzie grać 10 zespołów: WTS INOVATIV Warka, UKS Esperanto Warszawa, SPS Konstancin-Jeziorna, GLKS Nadarzyn, KS Halinów, UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki, UKS Lesznowola, UKS Orlęta Raszyn, UKS Olimp Mińsk Mazowiecki, UKS Trójka Kobyłka. Celem sekcji WTS’u w nadchodzącym sezonie jest dalsze zdobywanie doświadczenia ligowego.

Pierwszy sprawdzian przed żeńską sekcją WTS już w najbliższą niedzielę 11 października. Zespół zagra na wyjeździe z UKS Lesznowolą. Na pierwszy ligowy mecz w Warce zapraszamy 18 października.

Sekcja męska po awansie z IV ligi w tegorocznym sezonie zagra w III lidze siatkówki mężczyzn, w której wystąpi 10 zespołów: WTS Klondaik Warka, UKS Trójka Kobyłka, UKS Iskra Warszawa, GKS Jaguar Wolanów, UKS Herkules Sulejówek, UKS MKS MDK Warszawa, MUKS Volley Płock, UKS Olimp Skaryszew, Len Żyrardów, KS Zawkrze Mława.  Celem zespołu jest utrzymanie się w wyższej klasie rozgrywkowej i zdobycie jak najlepszego miejsca w bieżącym sezonie.

Warecki zespół pierwszy swój ligowy mecz zagra 10 października na wyjeździe z GKS Jaguar Wolanów. Inauguracyjny mecz w Warce odbędzie się 18 października.

 

Start obu drużyn w kolejnym sezonie nie był by możliwy bez wsparcia sponsorów i partnerów zespołu. Wareckie Towarzystwo Siatkówki „Warka” już kolejny rok z rzędu wspiera firma KLONDAIK, Urząd Miasta i Gminy Warka, a także Centrum Sportu i Rekreacji w Warce. Swoja współprace na kolejny sezon przedłużyła także firma fotowoltaiczna INOVATIV- Energia ze słońca, która stała się sponsorem tytularnym drużyny kobiet. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i współprace!

WTS