Wyniki: II Turniej GRAND PRIX SIATKÓWKI PLAŻOWEJ

304

22 lipca nad warecką Pilicą rozegrano II Turniej GRAND PRIX SIATKÓWKI PLAŻOWEJ. Ty razem bezkonkurencyjna okazała się para z Kielc – Piotr Kołodziejczyk / Łukasz Kiniorski.

W drugiej edycji turnieju plażówki w Warce rywalizowano w kat. mężczyzn. W pierwszej fazie rozgrywek zespoły zostały podzielone na dwie grupy A i B, w których grano systemem „każdy z każdym” – jeden set do 21 pkt. Po wyłonieniu półfinalistów zespołu rywalizowały systemem pucharowym. Rywalizacja stała na wysokim poziomie i dostarczyła wielu sportowych emocji.

Oto klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce – Piotr Kołodziejczyk / Łukasz Kiniorski
II miejsce – Radek Gawroński / Szymon Kaszewiak
III miejsce – Bartek Malec / Paweł Kwieciński
IV miejsce – Karol Malec / Tomasz Gniewosz

Dekoracji zwycięzców turnieju dokonali Dyrektor CeSiR Paweł Maciejewski i Prezes WTS Warka Andrzej Warda. Organizatorem zawodów było Centrum Sportu i Rekreacji w Warce i Wareckie Towarzystwo Siatkówki „Warka”.

GALERIA: II TURNIEJ PIŁKI PLAŻOWEJ
_______________________
Zadanie pn. „Grand Prix w Siatkówce Plażowej NAD PILICĄ 2023” zostało dofinansowane przez Powiat Grójecki w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2023 roku przez organizacje pozarządowe, podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego oraz koła gospodyń wiejskich.