Wystartowała Warecka Liga Halowa!

1323

W minioną niedzielę 25 listopada rozpoczęliśmy rozgrywki Wareckiej Ligi Halowej. W dniu inauguracji rozegrano 10 spotkań.

W meczu otwarcia ciekawe widowisko zapewnili nam gracze z Brzózy i Wild Snakes, którzy prowadzili wyrównany pojedynek, a mecz zakończył się wynikiem 4:3 dla Wild Snakes. W kolejnym spotkaniu młodzi zawodnicy z KS Warki wysoko ograli beniaminka ligi TRANS MED (16:0). W trzecim meczu INOTM-PLATIMUM nie dał szans rywalowi z Brzózy wygrywając spotkanie 10:0, a w czwartym tym razem WILD SNAKES rozbili TRANS MED. 11:0. Drużyny które po raz pierwszy zagościły na hali CESIR niestety start w lidze przypłaciły dotkliwymi porażkami. Lecz to dopiero początek sezonu i mamy nadzieje, że z meczu na mecz będzie szło im coraz lepiej.
Kolejny mecz stał na bardzo dobrym poziomie! PRIMA AUTO walczyła z KS WARKA JUNIOR. Obie drużyny prezentowały dynamiczny styl gry, konstruowały ciekawe akcje cieszące oko kibiców. Po wyrównanym początku prowadzenie objęła PRIMA. Jej szczęście nie trwało jednak długo, bo inicjatywę na boisku przejęli gracze z KS’u, którzy wyrównali na 1:1. Kolejne kilka minut meczu to próba sił obu zespołów. W końcu solową akcją, zakończoną celnym strzałem popisał się bramkarz PRIMY, który dał zwycięstwo swojej drużynie. Prima wygrała z KS Warka Junior 2:1.
W kolejnym spotkaniu INOTM-PLATINUM wygrał z GIZA GACING 4:0, a TOP MARKET z ABC TEAM 2:1. Następnie PRIMA AUTO zaliczyła drugie zwycięstwo pokonując tym razem SKORPION GRABÓW 6:1. W „braterskim” pojedynku lepsza okazała się GIZA Racing wygrywając z ABC TEAM 4:0, a na zakończenie kibice zobaczyli wyrównany mecz między TOP Market z Skorpion Grabów. Walka trwała do ostatnich minut, ale ostatecznie mecz zakończył się remisem 3:3.

Po 2 kolejkach liderem ligi został INOTM-PLATINUM, a tuż za nim z takim samym dorobkiem punktów uplasowali się WILD SNAKES i PRIMA AUTO. Dalej TOP MARKET, KS WARKA JUNIOR, GIZA RACING, SKORPION GRABÓW, ABC TEAM, a tabele zamykają BRZÓZA i TRANS MED.

W klasyfikacji strzelców prowadzi Sebastian Ząbkowski z 6 bramkami na swoim koncie.

Następna kolejka WLH już w najbliższą sobotę 1 grudnia!