Zakończenie wakacji na sportowo!

408

30 sierpnia na Stadionie Lekkoatletycznym w Warce odbyło się Zakończenie Sportowych Wakacji. Podczas finału dzieci startowały w mini turniejach i rywalizacjach, poznając różne dyscypliny sportowe. Na początek każde dziecko wzięło udział w trójboju lekkoatletycznym, który składał się z biegu na dystansie 50 m, rzucie piłeczką palantową i skoku w dal z miejsca.

Oto wyniki rywalizacji:

Kat.  Chłopcy 10 +

  1. Maciejewski Ignaś – 26 pkt.
  2. Golbert Jacek – 24 pkt.
  3. Strzelczyk Bartek 22 pkt.

Kat. Dziewczęta 10 –

  1. Julia Surmacka – 17 pkt.
  2. Wiktoria Kobylińska – 14 pkt.
  3. Marysia Skulska – 10 pkt.

Kat. Chłopcy 10 –

  1. Antek Brzeziński – 54 pkt.
  2. Leon Paradowski – 51 pkt.
  3. Filip Szot – 50 pkt.

Następnie odbywały się treningi tenisa ziemnego, można było też spróbować swoich sił w meczach koszykówki 3×3. Do dyspozycji dzieci była też ogromna dmuchana zjeżdżalnia, a na śmiałków czekał turniej rzucanki siatkarskiej. Tu stoczono zacięte pojedynki, które wyłoniły następujących zwycięzców:

I miejsce – Jacek Golbert
II miejsce – Mikołaj Makara
III miejsce – Filip Szot

Ostatnim punktem zabawy był turniej piłki nożnej. Dzieci zostały podzielone na dwie kategorie: młodszą i starszą, a następnie na drużyny.  W sumie zagrało 6 zespołów które powalczyły o złote medale i nagrody!

Na zakończenie rywalizacji Dyrektor CeSiR Paweł Maciejewski wraz z Radnym Danielem Bugałą nagrodzili młodych sportowców. Gratulujemy wyników i sportowego zaangażowania wszystkim dzieciom!