Zakończono modernizację pomieszczeń w Strzelnicy

625

W maju przeprowadzono ostatni etap prac w Strzelnicy Miejskiej w Warce   Po wyremontowaniu łazienki, sali głównej, korytarza i kuchni zajęto się wyposażeniem pomieszczeń.

Na przełomie ostatnich miesięcy pracownicy CeSiR sukcesywnie pracują nad poprawą funkcjonowania i estetyki Strzelnicy Miejskiej w Warce. W ostatnim czasie udało się wyremontować pomieszczenie sali głównej, łazienki, korytarza, a także kuchni. Remont obejmował ogrom prac od demontażu przestarzałego wyposażenia, malowania ścian, ułożenie płytek po wykonanie np. nowego podłącza gazowego i wymiany drzwi. W ten sposób dokonano całkowitej zmiany aranżacji w pomieszczeniach strzelnicy.

Ostatnim etapem modernizacji przeprowadzonych w maju było wyposażenie odnowionych pomieszczeń. W pierwszej kolejności dokonano zakupu 9 stołów konferencyjnych o wymiarach 1,8 x 0,9 m i 36 krzeseł, które trafiły do sali głównej. Następnie w wyremontowanej kuchni pojawiły się szafki, zlew i lodówka. Ponadto zainstalowano nową kuchenkę i zmywarkę ufundowaną przez lokalnych darczyńców za co serdecznie dziękujemy. Poniżej prezentujemy efekty prac modernizacyjnych.

Tym sposobem zakończono zaplanowane na ten rok remonty w Strzelnicy Miejskiej w Warce. Pomieszczenia nabrały nowoczesnego wyglądu i z pewnością posłużą na długie lata klubom strzeleckim oraz mieszkańcom Warki korzystających ze Strzelnicy.