Zapraszamy na I Ogólnopolski Turniej Tańca !

784

W niedzielę 14 kwietnia w Centrum Sportu i Rekreacji odbędzie się I Ogólnopolski Turniej Tańca „O ZŁOTE JABŁKO” oraz Amatorski Turniej Tańca Towarzyskiego EMOTION Warka 2019.

Impreza, która odbywać się będzie pod Patronatem Honorowym Burmistrza Warki Dariusza Gizki i Starosty Grójeckiego Krzysztofa Ambroziaka składać się będzie z kilku elementów. Na początek od godz. 9:00 turniej amatorski, na który wstęp jest wolny i zapraszamy wszystkich do kibicowania najmłodszym tancerzom. Od godz. 13:00 rozpocznie się turniej zawodowy w kilku kategoriach. Najbardziej zaawansowani tancerze rozpoczną rywalizację o godz. 19:00. Tę wieczorną część poprowadzi znany z telewizyjnych show tanecznych tancerz Rafał Maserak.

Wejście na I Ogólnopolski Turniej Tańca „O ZŁOTE JABŁKO” (zawody rozpoczynające się już od godz. 13:00) kosztuje 30zł od osoby. Dla mieszkańców Warki organizatorzy – Szkoła Tańca Emotion i Centrum Sportu i Rekreacji, przygotowali 300 bezpłatnych wejściówek, które można odebrać już od piątku 29 marca, od godz. 14 w kasie CESIR.

Bądźcie razem z nami 14 kwietnia!

Wejdź na stronę Turnieju – http://baza.taniec.pl/turniej.php?nr=4446