Zapraszamy na koncert „Najpiękniejsze Melodie Świata”

1352

Już wkrótce, niebywała gratka dla miłośników muzyki klasycznej. 28 czerwca 2019 w CeSiR Warka odbędzie się Koncert pt. NAJPIĘKNIEJSZE MELODIE ŚWIATA w wykonaniu Jana Zakrzewskiego oraz Śpiewającej Rodziny Kaczmarek.

Podczas koncertu wykonywane będą najpiękniejszych pieśni neapolitańskie, duety operetkowe i piosenki. Wystąpią wybitni Artyści Scen Polskich i  finaliści „Mam Talent”:

Jan Zakrzewski – tenor który urodził się w Grójcu, ukończył wydział Wokalno – Aktorski Wyższej Szkoły Muzycznej w Łodzi. Jest laureatem wielu konkursów. Występował na scenach operowych w Niemczech, Holandii, Szwajcarii, Włoszech i Stanów Zjednoczonych.

Śpiewająca Rodzina Kaczmarków – jedyna rodzina, która śpiewa muzykę klasyczną, tworzą ją rodzice – Iwona – sopran i Piotr – tenor oraz synowie Adam – tenor i Wojtek – baryton, obydwaj zadebiutowali w programie TV „Mam Talent”. Rodzina Kaczmarków odniosła ogromny sukces sceniczny na koncertach dla Polonii w Chicago, Budapeszcie, Wilnie i w Szwecji.

Koncert jak już wcześniej wspomniano odbędzie się w piątek 28 czerwca w sali imprez Centrum Sportu i Rekreacji w Warce. Bilety można zakupić od 20 maja w Kasie CeSiR w cenie 60 zł/szt. Ilość miejsc ograniczona. Zapowiada się piękne widowisko, dlatego też zachęcamy do wzięcia udziału w koncercie