Zapraszamy na koncert!

344
„Dzień kobiet” to piękne święto – panie obdarowane kwiatami, niosące na ustach szeroki uśmiech są niczym żywy zwiastun nadchodzącej wiosny. Panowie w ten dzień niezwykle szarmanccy robią wszystko, aby uczynić ten dzień jak najbardziej wyjątkowym.

Przed pandemią w Warce gościliśmy wspaniałych artystów, którzy śpiewali dla pań – Golec uOrkiestra, De Mono, Bogusław Morka czy Michał Bajor. W ostatnich latach mieszkanki Warki i okolic nie miały okazji świętować w większym gronie. W tym roku Samorząd Warki wspólnie z Centrum Sportu i Rekreacji i Gminną Instytucją Kultury „Dworek na Długiej” zapraszają na koncert zespołu „Poparzeni Kawą Trzy”. Podczas występu usłyszymy m.in. takie hity jak: „Byłaś dla mnie wszystkim”, „Kawałek do tańca”, „Szukam Cię wszędzie”, „Wezmę Cię” czy „Okrutna zła i podła”…


Koncert odbędzie się 8 marca 2023 r. (środa) o godz. 19:00 w hali sportowej Centrum Sportu i Rekreacji. Wstęp tylko z zaproszeniem, które można odebrać bezpłatnie w Urzędzie Miejskim w Warce od piątku 24 lutego.

Poparzeni Kawą Trzy – Zespół powstał w 2005 roku utworzony przez pracowników Radia RMF FM i Radia Zet. Wydanie pierwszej płyty w 2011 roku zbiegło się ze spektakularnym sukcesem na „Festiwalu Top Trendy” w Sopocie, gdzie zespół zdobył Nagrodę Dziennikarzy, a miesiąc później zwyciężył na ogólnopolskim festiwalu „Przebojem na antenę”. Od tej chwili „Poparzeni Kawą Trzy” goszczą na największych polskich scenach festiwalowych takich jak „Przystanek Woodstock 2012” zarejestrowany na DVD, Ostróda Reggae Festiwal, „Czad festiwal”, „Finały WOŚP” w Polsce i za granicą, „Lato Dwójki i Radia Zet”, a miliony bawią się przed telewizorami w rytm „Kawałka do tańca” podczas Sylwestrowych nocy organizowanych przez Polsat. Teksty do wszystkich utworów, a wśród nich takich przebojów jak „Byłaś dla mnie wszystkim”, „Wezmę cię”, „Okrutna zła i podła” pisze Rafał Bryndal, a muzykę, określaną jako miks ska/rocka i miejskiego folku, komponują sami Poparzeni. 19 kwietnia 2019 r. miała premierę kolejna płyta zatytułowana „Zakochaj się we mnie”, a w ślad za nią videoclip do singla o tym samym tytule. Obecnie zespół pracuje nad… musicalem – komedią muzyczną, do której scenariusz napisał Rafał Bryndal.
Skład zespołu: Roman Osica, Krzysztof Zasada, Wojciech Jagielski, Mariusz Gierszewski, Piotrek Sławiński, Marian Hilla, Jacek Kret.

Na koncert zapraszają:
Organizatorzy – Samorząd Warki, Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej” i Centrum Sportu i Rekreacji,
Partnerem przedsięwzięcia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego,
Pomoc w organizacji zapewnia Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o. o., Ochotnicza Straż Pożarna i Policja.
Wydarzenie odbywa się jako jedno z działań wchodzących w skład projektu „Powiat Grójecki – Stolica Kultury Mazowsza”
Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym przez:
Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika
Starostę Powiatu Grójeckiego Krzysztofa Ambroziaka
Burmistrza Warki Dariusza Gizkę