Zapraszamy na sportowe wakacje z CeSiR!

1244

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na Sportowe Wakacje z Centrum Sportu i Rekreacji w Warce. Przed nami moc sportowych wrażeń!

Już 27 czerwca rozpoczną się długo wyczekiwane wakacje!

Od tego dnia Orlik będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 21:00. W soboty obiekt będzie dostępny od 10:00 do 20:00 , a w niedzielę 10:00 – 18:00.

W budynku CeSiR w tzw. „Świetlicy LO” do dyspozycji dzieci i młodzieży będą stoły do tenisa wraz z akcesoriami niezbędnymi do gry. Aby wejść do świetlicy należy skorzystać z wejścia od hotelu CeSiR. Czynna od poniedziałek do piątku w godzinach 10:00 – 14:00.

W Krytej Pływalni „Olimpic”  w czasie wakacji obowiązują promocyjne bilety dla dzieci i młodzieży do 18 r.ż.  Godzinny wstęp na basen to kosz 3 zł za osobą. Basen w okresie wakacyjnym czynny wg. standardowego harmonogramu. Przypominamy że zgodnie z regulaminem dziecko do 13.r.ż. musi przebywać pod opieką dorosłego.

Ponadto od 4 lipca startujemy z cyklicznymi zajęciami sportowymi. Zajęcia skierowane są dla dzieci w wieku 7-13 lat i będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 12:00 wg. określonego harmonogramu. Podczas jednego dnia będziemy szlifować formę w jednej z dyscyplin. Zajęcia z piłki nożnej, lekkoatletyki, siatkówki, koszykówki są bezpłatne i będą odbywały się na Orliku bądź stadionie. Zajęcia pływania – Wakacyjna Szkółka Pływacka – są zajęciami płatnymi, a ich koszt wynosi 10 zł / 45 min. Płatności i zapisy na zajęcia pływania w kasie basenu- tel.500 230 695.

Warunkiem uczestnictwa dziecka w zajęciach jest zapoznanie się z regulaminem wakacyjnych zajęć, uzupełnienie Zgody rodzica i dostarczenie jej do prowadzących treningi.
Regulamin i zgoda dostępna poniżej:

REGULAMIN ZAJĘĆ SPORTOWE WAKACJE Z CESIR
Załącznik nr 1 – ZGODA RODZICA NA UDZIAŁ DZIECKA W ZAJĘCIACH

Ponadto w ramach gminnych wakacji „PODROŻY PO EUROPIE” odbędzie się:
– 6 lipca – „Mistrzostwa Świata w Pływaniu”
– 12 lipca – Mini Mundial
– 20 lipca – Letnie Igrzyska Olimpijskie
– 28 lipca – EuroBasket
– 4 sierpnia – Mistrzostwa w Siatkówce
– 11 sierpnia – Wycieczka na Stadion Narodowy (zapisy od 1.08.)
– 26 sierpnia – Zakończenie Sportowych Wakacji

Szczegółowy terminarz zajęć dostępny będzie na stronie CeSiR w dziele wydarzeń: Sprawdź! co? gdzie? kiedy? -> WYDARZENIA i ZAJĘCIA SPORTOWE WAKACJE

Poza tym w czasie wakacji zapanowano kilka imprez plenerowych:
– 17 lipca – VII TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ o Puchar Burmistrza kat. OPEN
– 6 sierpnia –  TURNIEJ PIŁKI PLAŻOWEJ kat. OPEN
– 27 sierpnia – Turniej Piłki Nożnej
– 28 sierpnia – Turniej Streetball – IX Mistrzostwa Warki 3×3 – kat. OPEN i do 16 r.ż
– 30 sierpnia – Zakończenie sportowych wakacji dla dzieci i młodzieży

Szczegółowe informacje wkrótce na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy na Sportowe Wakacje z CeSiR.