Zapraszamy na teatrzyk dla dzieci

1124

Zapraszamy dzieci na przedstawienie
pt. „Legend o Smoku Wawelskim” w wykonaniu Teatru „Prima”

25 lipca 2020 (sobota) – godz. 16:00
Centrum Sportu i Rekreacji w Warce, ul. Warszawska 45

Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczna i ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy. Zapisy na przedstawienie można dokonywać
w CeSiR lub pod nr tel 48 667 24 74 od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00.

„Legenda o Smoku Wawelskim” opowiada o przygody dzielnego Szewczyka, któremu dzięki wrodzonemu sprytowi i pomysłowości udało się pokonać groźnego Smoka. Historia pokazana z ogromną dawką humoru, piękną oprawą muzyczną i wykorzystaniem dużych, kolorowych form plastycznych. Zastosowanie różnych technik teatralnych, pomysłowy i niezwykle zabawny scenariusz oraz wątki interaktywne pozwalają na czynne angażowanie publiczności do powierzanych jej zadań a także sprawiają, że spektakl zaspakaja potrzeby różnorodnych grup wiekowych. Maluchy i  ich opiekunowie z pewnością odnajdą tu „coś” – co pozwoli im przeżyć niezapomnianą „teatralną przygodę”, a każdy będzie mógł poczuć się małym bohaterem, który osobiście pomógł Szewczykowi w zwycięstwie nad Smokiem.

Po spektaklu niespodzianka – krótki program animacyjny związany z polskimi legendami i tradycyjnymi przekazami. Na zwycięzców czekają nagrody!!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Teatr „Prima” Ewa Dobrowolska – Gmitrzuk