I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Złote Jabłko”

2232

14 kwietnia Warka stała się stolicą tańca. Około stu par z całej Polski m.in. z Olsztyna, Torunia, Rybnika, Lublina, Krosna, Łodzi i Warszawy przyjechało aby współzawodniczyć w I Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego „O Złote Jabłko” pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Warka oraz Starosty Grójeckiego.

Organizatorzy – Jacek Stefański i Joanna Korab-Stefańska – założyciele Uczniowskiego Klubu Sportowego Emotion działającego na terenie Warki dołożyli wszelkich starań aby impreza była na najwyższym poziomie. Hala Centrum Sportu i Rekreacji w Warce dzięki pracy organizatorów, wsparciu wielu sponsorów oraz pomocy wielu wspaniałych ludzi zmieniła się nie do poznania. Galę Wieczorną poprowadził Rafał Maserak – zwycięzca poprzednich edycji programu „Taniec z Gwiazdami”, który kilkakrotnie zwracał uwagę na licznie przybyłą warecką publiczność, żywiołowo reagującą na wydarzenia na parkiecie. Poziom sportowy turnieju był bardzo wysoki. Tym bardziej cieszą czołowe lokaty tancerzy reprezentujących klub Emotion Warka i Emotion Góra Kalwaria – łącznie 14 miejsc medalowych m.in.: Maciej Jagiełło i Wiktoria Bogumił (2 miejsce), Maciej Durajczyk i Julia Kozicka (2 m.), Filip Mularczyk i Anna Rogozińska (3 m.), Ignacy Rogoziński i Mariola Paczyńska (3 m.), Przemysław Bieniek i Małgorzata Lewicka (2 m.).

Organizatorzy dziękują Burmistrzowi Miasta i Gminy Warka Dariuszowi Gizce i Staroście Grójeckiemu Krzysztofowi Ambroziakowi za objęcie turnieju Patronatem i obecność podczas Gali Wieczornej.

Dziękujemy partnerom turnieju: Dyrektorowi Centrum Sportu i Rekreacji w Warce Marianowi Górskiemu, Dyrektorowi „Dworku na Długiej” Andrzejowi Zarębie oraz Prezesowi Okręgu Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego Waldemarowi Sakowskiemu.

Dziękujemy sponsorom bez których impreza nie mogłaby się odbyć: Urząd Miasta i Gminy Warka, Starostwo Powiatu Grójeckiego, Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o.o., Okręg Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Tanecznego, Bank Spółdzielczy w Warce, Bank Spółdzielczy w Jasieńcu, Klondaik, Pałac Mała Wieś, Trand-Med Dariusz Witkowski, ZPC Iga, Bank Spółdzielczy w Chynowie, Panie: Emilia Piasecka, Ewa Jakubowska i Irena Rogozińska, Top Market, Piekarnia Kazana, Stowarzyszenie Made in Bończa, Kwiaciarnia Rosarium.

Dziękujemy także rodzicom par z klubu UKS Emotion Warka za wszelką pomoc w organizacji turnieju.

UKS  Emotion

Zdjęcia – Foto SKa