DE MONO na Dzień Kobiet

1399

Z okazji Dnia Kobiet Burmistrz Warki wraz z Organizatorami serdecznie zaprasza 9 marca (sobota) o godz. 18:00 na niezwykły akustyczny koncert zespołu DE MONO, który odbędzie się na Hali Sportowej Centrum Sportu i Rekreacji.

DE MONO to zespół pop rockowy, który powstał w 1987 roku,  rok później został wydany pierwszy ich album zatytułowany – „Kochać inaczej”. Płyta okazała się ogromnym sukcesem, zdobyła wiele tytułów i wyróżnień, m.in. wszystkie nagrody przyznawane corocznie przez Magazyn Muzyczny. DE MONO wybrano zespołem roku, album „Kochać inaczej” płytą roku, a tytułowy utwór – przebojem roku. Przez rok piosenka „Kochać inaczej” utrzymywała się na szczytowych pozycjach listy przebojów radiowej Trójki.

DE MONO stało się zespołem rozpoznawalnym, a ich sława trwa do dziś. Grupa wydała w sumie 16 płyt.  Ich utwory znają wszyscy. 2017 był dla zespołu bardzo ważnym czasem gdyż muzycy świętowali 30 lat wspólnego grania na scenie.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc siedzących warto pojawić się trochę wcześniej. Od godziny 17:00 będzie można już wejść do Hali Sportowej. Jedynym wejściem będą główne drzwi do budynku od ul. Warszawskiej.

Przy wejściu, ze względów bezpieczeństwa imprez masowych, ochrona będzie sprawdzała wchodzących uczestników pod kontem ewentualnego wnoszenia przedmiotów niebezpiecznych. Przypominamy, że zabronione jest wnoszenie:

 • ALKOHOLU I ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH (NARKOTYKI),
 • MATERIAŁÓW PIROTECHNICZNYCH, 
 • DEZODORANTÓW,
 • PRZEDMIOTÓW OSTRO ZAKOŃCZONYCH (NP. PILNICZKI, NOŻYCZKI)
 • NOŻY, BRONI I PRZEDMIOTÓW NIEBEZPIECZNYCH,
 • BUTELEK SZKLANYCH,
 • BUTELEK PLASTIKOWYCH POWYŻEJ 0,5 LITRA.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc parkingowych w najbliższym otoczeniu hali zachęcamy mieszkańców miasta do przyjścia na koncert. Osoby, które przyjadą autem, w przypadku braku miejsc w najbliższym otoczeniu hali, proszone są o parkowanie na parkingu przy Szkole Podstawowej nr 1, na parkingach przy ul. Polnej i innych miejscach do parkowania w nieco dalszej odległości od miejsca imprezy.

Parking dla autokarów, które przywiozą gości przewidziany jest na terenie SP nr 1 przy ul. Warszawskiej lub przy PSP nr 2 przy ul. Polnej. Istnieje możliwość podjechać pod halę aby „wypuścić” osoby przywiezione i następnie udać się na parking dla autokarów.

Parking przed Liceum Ogólnokształcącym zarezerwowany będzie dla artystów, obsługi technicznej oraz dla obsługi sceny, oświetlenia i nagłośnienia.

Ruchem przed halą kierować będą strażacy OSP oraz Policja.

W obiekcie wyznaczone będą szatnie – na piętrze (po wejściu po schodach, przy bibliotece) oraz na dole (przy wejściu na płytę hali – we wnęce pomiędzy Liceum a halą).

Zabrania się rejestrowania koncertu w formie wideo czy audio.

Punkt medyczny usytuowany będzie na płycie hali, po lewej stronie sceny.

W przypadku sytuacji awaryjnych prosimy bez paniki kierować się do kilku wyjść ewakuacyjnych z miejsca imprezy: wyjście główne, wyjście przy hotelu, wyjście przy siłowni wyjście przez Liceum oraz duże drzwi po lewej stronie parkietu na hali. Ponadto, prosimy stosować się do zaleceń organizatorów, policji, ochrony, strażaków oraz zabezpieczenia medycznego.

Wszystkie działania podjęte przez organizatorów mają zapewnić Państwu jak największe bezpieczeństwo. Liczymy na wspólną wspaniałą zabawę przy dźwiękach zespołu DE MONO.

Do zobaczenia!

Organizatorzy :

 • Samorząd Miasta i Gminy Warka,
 • Centrum Sportu i Rekreacji,
 • Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”,
 • Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o.o.,