Ferie w Warce 2022 – Olimpiada Zimowa

783

Ferie zimowe coraz bliżej! Jeszcze tylko kilka dni nauki szkolnej i inicjatywę organizacji czasu dla dzieci przejmą wareckie instytucje: Dworek na Długiej, Centrum Sportu i Rekreacji, Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna oraz Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego.

W trakcie trwania ferii rozpoczynają się Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie, dlatego organizatorzy Ferii w Warce postanowili przygotować zajęcia związane z tym wydarzeniem. Dzieci będą mogły poznać zwyczaje, zasady oraz zimowe sporty olimpijskie. W harmonogramie zajęć nie zabraknie turniejów, zabaw kulturalnych i sportowych, warsztatów plastycznych, a także zabaw na basenie.

Od poniedziałku do piątku w godzinach 12-14 zapraszamy dzieci z roczników 2011-2015 do udziału w zajęciach. W planie znajdują się m.in. animacje, warsztaty plastyczne, sportowe zmagania, wyjazd do teatru i na lodowisko, wspólne czytanie książek, zabawy na basenie oraz interaktywne rozmowy edukacyjne i rozmowy o bezpieczeństwie. Nie zabraknie również wielu zabaw i zawodów. Te atrakcje na pewno wywołają uśmiech na twarzy niejednego dziecka! Obowiązkowe jest obuwie zmienne, wygodne ubranie i dobry humor!

W trakcie ferii, 1 lutego do Warki zawita objazdowe kino. Aby zapoznać się z repertuarem kina KLIKNIJ TUTAJ.

Aby wziąć udział w zajęciach należy zapisać się na zajęcia i dostarczyć do Dworku na Długiej wypełnioną deklarację uczestnictwa. Zapisy odbywają się wyłącznie telefonicznie w Dworku na Długiej pod numerem telefonu +48 667 22 70. Zapisy na zajęcia ruszają 24 stycznia o godz. 9:00.

UWAGA! Wybór zajęć powinien zostać przemyślany, ponieważ łącznie jedno dziecko będzie mogło wziąć udział w maksymalnie 3 różnych zajęciach.

Zapraszamy!

REGULAMIN FERII W WARCE 2022

Deklaracja uczestnictwa w feriach DO POBRANIA lub do odbioru w „Dworku na Długiej”.

Zgoda-na-wyjazd-LODOWISKO

Zgoda-na-wyjazd-TEATR