Zapraszamy na Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora CeSiR!

822

Serdecznie zapraszamy drużyny z rocznika 2012 do udziału w Turnieju Piłki Nożnej, który odbędą się 20 lutego (niedziela) w Hali Sportowej Centrum Sportu i Rekreacji w Warce. Tego dnia będziemy rywalizować o Puchar Dyrektora CeSiR Warka, a także walczyć o powrót do zdrowia po ciężkiej chorobie nowotworowej Anielki- 5 letniej mieszkanki Warki!

W zawodach weźmie udział 10 drużyn (decyduje kolejność zgłoszeń). Gramy systemem „każdy z każdym” w dwóch grupach A i B, następnie zostanie rozegrana runda finałowa dla 4 najlepszych zespołów. Zapisy i szczegółowe informacje pod numerami tel. 606 471 372 i 511 332 021.

Podczas turnieju odbędzie się licytacja na potrzeby kosztownej rehabilitacji Anielki.

Do wylicytowania m.in.:
Koszulka REPREZENTACJI POLSKI z autografami zawodników
– Koszulka LEGII WARSZAWA
– Koszulka RADOMIAKA RADOM z podpisem Leândro Rossi Pereira
– Koszulka WISŁY PŁOCK z autografem Rafała Wolskiego
– Koszulka REPREZENTACJI POLSKI KOSZYKÓWKI z autografem Łukasza Koszarka
….i wiele innych akcesoriów sportowych !

Serdecznie zapraszamy do kibicowanie i wsparcia akcji!

Anielka ma 5 lat i mieszka w Warce. W maju 2021 roku wykryto u niej złośliwego guza mózgu Glioblastoma 4 stopnia. Dziewczynka jest po dwóch ciężkich operacjach w UCK WUM w Warszawie gdzie guz został usunięty. Była w bardzo ciężkim stanie, spontanicznie otwierała oczy, nie mówiła, porozumiewała się gestami, karmiona przez sondę, ma niedowład lewostronny. W takim stanie została przewieziona do IP CZD w Warszawie w celu dalszego leczenia. Obecnie Anielka jest po chemioterapii oraz radiochemioterapii, którą bardzo dzielnie znosiła. Z powikłań neurologicznych pozostał niedowład lewostronny, do którego leczenia potrzebna jest długa, ciężka i kosztowna rehabilitacja.

Pomóżmy Anielce w powrocie do zdrowia i pełnej sprawności!! 

Szczegółowe informacje o zbiórce:

https://pomagam.pl/4anielka?fbclid=IwAR0wNgtmvDEq3blqa0Yac8sO6W6VFfmkUdiKQ-IyZFHJDEwJ6izIvAzNRFI