KS CeSiR Warka na piątkę!

1236

8 marca KS CeSiR Warka wziął udział w Finale Halowej Ligi Dziecięcej Windoor 2020 w kategorii roczników 2012. Zespół spisał się bardzo dobrze i zajął V miejsce w rozgrywkach!

Droga do finału nie była łatwa. W tegorocznej edycji wzięło udział aż 17 zespołów. Na początku nasi najmłodsi wareccy piłkarze w eliminacjach pokonali 3 przeciwników i z I miejsca awansowali do dalszego etapu rozrywek.  W półfinałach zmierzyli się z pięcioma zespołami i wywalczyli II miejsce w turnieju, dające awans do wielkiego finalu !

W turnieju Finałowym Halowej Ligi Dziecięcej Windoor 2020, który miał miejsce 8 marca w Radomiu wzięło udział 6 najlepszych zespołów ROZPN, a wśród nich nasza warecka reprezentacja. Poziom turnieju był wyrównany, przez co nie było łatwych meczów. Walka trwała do ostatnich minut, a emocji w finale najmłodszych piłkarzy oczywiście nie brakowało.

Poniżej publikujemy wyniki poszczególnych meczów:
Młodzik Radom – UKS Jastrząb Głowaczów 0:0,
Orlik Radom – GKS Chynów 2:0,
Junior Radom – KS CeSiR Warka 2:0.
Młodzik Radom – Orlik Radom 0:0,
UKS Jastrząb Głowaczów – Junior Radom 0:0,
GKS Chynów – KS CeSiR Warka 1:0,
Młodzik Radom – Junior Radom 2:4,
UKS Jastrząb Głowaczów – GKS Chynów 0:1,
Orlik Radom- KS CeSiR Warka 0:0,
GKS Chynów – Junior Radom 0:0,
Młodzik Radom – KS CeSiR Warka 2:0,
UKS Jastrząb Głowaczów – Orlik Radom 0:2,
Młodzik Radoim – GKS Chynów 1:1,
UKS Jastrząb Głowaczów – KS CeSiR Warka 0:1,
Orlik Radom- Junior Radom1:1.

W finale Halowej Ligi Dziecięcej zajęliśmy piąte miejsce co jest bardzo dobrym wynikiem i prognozuje na przyszłość. Mamy nadzieję że zespół będzie dalej się rozwijał i odnosił wiele sukcesów. Ponadto cieszy fakt iż nasi zawodnicy zdobyli nagrodę Fair Play turnieju.

Oto klasyfikacja końcowa:
1. Junior Radom,
2. Orlik Radom,
3. GKS Chynów,
4. Młodzik Radom,
5. KS CeSiR Warka,
6. UKS Jastrząb Głowaczów.

KS CeSiR Warka reprezentowali: Ignacy Maciejewski, Szymon Cwyl, Tomek Cwyl, Bartek Strzelczyk, Max Suwalski, Mateusz Zalewski, Olek Traczyk, Dawid Witkowski, Mateusz Kreczmański, Dawid Potrzebowski, Olek Szydło, Jan Paprocki. Trener: Grzegorz Szydło