Warka zwycięża eliminacje WINDOOR

1183

11 stycznia w CeSiR Warka odbyły się eliminacje do Halowej Ligi Dziecięcej WINDOOR 2020 w kategorii roczników 2012. Zwycięzcami turnieju zostali wareccy piłkarze!

W turnieju grup A rozgrywanym w wareckiej hali wzięły udział 4 drużyny: GKS CHYNÓW, BROŃ RADOM, CENTRUM RADOM i gospodarze KS CESIR WARKA.

Zespoły rozegrały 6 meczów systemem „każdy z każdym”. W pierwszym meczu KS CeSiR Warka wygrał z GKS Chynów 1:0. W kolejnym Broń Radom uległa Centrum Radom 1:2. Następnie wareccy zawodnicy odnieśli kolejne zwycięstwo tym razem pokonując Broń Radom 2:0. W czwartym meczu gracze z Chynowa ograli Centrum Radom 3:0, a chwile pożnie również Warka pokusiła się o zwycięstwo z chłopcami z Radomia 1:0. W ostatnim meczu GKS Chynów zremisował z Bronią Radom 1:1.

Oto klasyfikacja końcowa turnieju:
I miejsce – KS CeSiR Warka – 9 pkt.
II miejsce – GKS Chynów – 4 pkt.
III miejsce – Centrum Radom – 3 pkt.
IV miejsce – Broń Radom – 1 pkt.

Trzy pierwsze drużyny awansowały do turnieju półfinałowego, który odbędzie się 1 lutego 2020 w hali CeSiR. Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach ligi!

KS CeSiR Warka reprezentowali: Witkowski Dawid, Traczyk Aleksander, Zalewski Mateusz, Kreczmański Mateusz, Strzelczyk Bartek, Cwyl Szymon, Paprocki Jan, Potrzebowski Dawid, Suwalski Maksymilian.
Trener: Szydło Grzegorz