Mikołajki w CeSIR

595

6 grudnia w Centrum Sportu i Rekreacji w Warce obchodziliśmy Mikołajki w sekcjach działających na terenie naszego obiektu.

6 grudnia to dzień, na który czekają wszyscy! Tego dnia Święty Mikołaj obchodzi urodziny, a dzieci w swoich domach szukają ukryte prezenty pod poduszką, w butach lub ostatnio tak modnych skarpetach. Mikołajki świętowane są też w szkołach i klubach, do których uczęszczają dzieci. Również w CeSiR nie zabrakło mikołajkowego akcentu.

W tym roku Święto Mikołaja wypadło w poniedziałek, więc w dniu kiedy sekcja taneczna Dancing Kids i Zumby ma swoje zajęcia! Nasza instruktorka tańca  Martyna, która corocznie organizuje wspaniałe taneczne Mikołajki dla swoich podopiecznych, również i w tym roku przygotowała dla nich małą niespodziankę! Mikołajki rozpoczęliśmy w sekcji tańca Dancing Kids. Najmłodsi w świątecznych przebraniach i w czerwonych czapkach na głowach stawili się punktualnie na zajęciach. Zabawę rozpoczęli od tanecznych gier i zabaw. Następnie zawitał do nich brodaty gość z workiem pełnym prezentów! Dzieci ogarnęła wielka radość, bo dla każdego Święty Mikołaj przyniósł paczkę. Grupa taneczna podczas spotkania z Mikołajem zaprezentowała także kilka swoich największych popisów artystycznych.

Mikołajkowego akcentu nie zabrakło również na zajęciach ZUMBY. Panie biorące udział w zajęciach zaprezentowały się tego dnia w mikołajkowych strojach i w rytmie świątecznych hitów odbyły swój taneczny trening.

Mikołajkowy nastrój udzielił się także studentom Uniwersytetu Trzeciego Wieku, którzy od ubiegłego sezonu ochoczo obchodzą święto Mikołaja. W tym roku do żaków, dla żartu a może z przepracowania Święty Mikołaj wysłał z workiem pełnych niespodzianek swoja małżonkę Panią Mikołajową. Choć było to niemałym zaskoczeniem, obecność gościa niezmiernie ucieszyła studentów UTW, co na zdjęciach utrwalono, aby wątpliwości nie było, że Mikołajowa do nich przybyła, a z powrotem do domu z pustym workiem wróciła.

 

 

 

 

 

Jak widać świąteczno – mikołajkowy klimat udziela się małym i dużym! To znak, że już niedługo święta!