Mikołajkowe Zawody Pływackie

723

3 grudnia 2022 r na terenie Krytej Pływalni „Olimpic” w Warce odbyły się Mikołajkowe Zawody Pływackie. Organizatorem rywalizacji był UKS Olimpic Warka i CeSiR Warka.

W zawodach wzięło udział 90 osób. Zawodnicy i zawodniczki w wieku 5-13 lat rywalizowali w konkurencjach: 25 m stylem dowolnym, 25 stylem grzbietowym, 25 stylem klasycznym, 25 stylem motylkowym oraz 50 m stylem dowolnym, 50 m stylem grzbietowym, 50 m stylem klasycznym oraz w konkurencji sztafet rodzinnych. Celem zawodów była popularyzacja pływania wśród dzieci i młodzieży z terenu gminy Warka oraz sprawdzenie nabytych umiejętności. W zawodach brali udział także zawodnicy UKS Dwójka Góra Kalwaria.

Oto wyniki poszczególnych konkurencji:

Wszyscy uczestnicy za udział w rywalizacji i sportowe zaangażowanie otrzymali mikołajkowe paczki oraz medale, zaś zawodnicy z najlepszymi osiągnięciami zostali nagrodzeni medalami i dyplomami. Uroczystości dekoracji dokonali Prezes UKS Olimpic Warka – Piotr Witan i trener UKS Olipmic Warka Daniel Witan.

Za pomoc w organizacji zawodów składamy podziękowania firmie: Cendromet – Bartłomiej Cendrowicz, S.O.S – Igor Strzeżek, DWM – Państwo Matysek, a także Państwu Kłosiewicz i Państwu Oktabowicz. Medale i dyplomy ufundował CeSiR Warka.

Serdeczne podziękowania składamy także dla wszystkich osób które zaangażowały się w pomoc przy organizacji zawodów.

Foto relacje z zawodów przygotował Pan Waldemar Tereszkiewicz. Zdjęcia można wybrać i zakupić w salonie fotograficznym FOTO-WALTER.