Na półmetku WLH

967
8,9 WLH

W minioną sobotę 5 grudnia zakończyliśmy I rundę  Wareckiej Ligi Halowej. Tym samym znaleźliśmy się na półmetku rozgrywek, w związku z czym czas na krótkie podsumowanie.

W tegorocznym sezonie 2018/2019 rywalizuje 10 drużyn, które rozegrały już I rundę ligi, a przed nimi jeszcze II runda i rozgrywki Play OFF.

Po 9 kolejkach liderem ligi jest TOP MARKET z dorobkiem 22 pkt. Drugie miejsce zajmuje INOTM-PLATINUM, który zgromadził 21 pkt., a tuż za nim na trzecim miejscu z taką samą ilością punktów ale gorszym bilansem bramkowym ulokowała się PRIMA AUTO. Zapowiada się ciekawa walka miedzy tymi drużynami o czołówkę ligi.

Czwarta lokata należy do GIZY RACING (18 pkt.), piąte miejsce przypadło KS WARKA JUNIOR (15 pkt.), szóste zajmuje SKORPION (14 pkt.). Drużyny te nie powiedziały jeszcze ostatniego zdania i liczymy że w drugiej rundzie zaprezentują solidny futbol i powalczą o jak najlepszą lokatę.

Siódme miejsce w rozgrywkach zajmuje obecnie ABC Team (10 pkt.), ósme BRZÓZA (6 pkt), dziewiąte WILD SNAKES (6 pkt.), dziesiąte TRANS MED. Choć drużyny te zamykają tabele WLH to przypominamy że w rozgrywkach PLAY OFF weźmie udział 8 drużyn, więc jest jeszcze o co walczyć. By może w drugiej rundzie błysną formą i sprawią nie jedną niespodziankę wareckim kibicom.

Liderem w klasyfikacji strzelców jest Sebastian Ząbkowski, który zdobył do tej pory 17 bramek. Drugie miejsce zajmuje Przemek Grzywacz (15 bramek), a trzecie Paweł Pacholski (14 bramek).

II rundę rozgrywek WLH rozpoczniemy już od najbliższej soboty 12 stycznia. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć i wyników meczów z ostatnich zmagań piłkarzy.