Nowe łazienki w LO Warka

893

Corocznie w czasie wakacji w pomieszczeniach Centrum Sportu i Rekreacji prowadzone są prace remontowe. Istotnym elementem tegorocznych modernizacji był remont łazienek w siedzibie Liceum Ogólnokształcącego.

Remont  łazienek w LO Warka podzielony był na dwa etapy. Pierwszy z nich przeprowadzono już w 2020 roku i obejmował remont najbardziej wysłużonych łazienek zlokalizowanych na I piętrze szkoły. W tym roku pod koniec sierpnia zakończono drugi etap prac, który tym razem obejmowała dwie łazienki na parterze budynku LO.

W obu pomieszczeniach przeprowadzono generalny remont. Na początek skuto starą glazurę oraz terakotę, przebudowano instalację wodno- kanalizacyjną i elektryczną. Następnie w ramach prac wykończeniowych wykonano tynki, ułożono płytki ścienne i podłogowe, oraz pomalowano sufity. Na koniec przeprowadzono biały montażu, podczas którego zamontowano nowe kabiny WC z HPL firmy ALSANIT, wymieniono oświetlenie na energooszczędne LED, zamontowano lustra oraz nową stolarkę drzwiową.

Przeprowadzony remont  w znaczący sposób poprawił walory estetyczne łazienek zlokalizowanych w Liceum Ogólnokształcącego. Uczniowie szkoły już mogą korzystać z nowych i bardziej funkcjonalnych toalet, a efekty prac można zobaczyć na zamieszczonych zdjęciach.