Nowe zajęcia od listopada

943

W grafiku zajęć dla dorosłych od listopada pojawi się kilka zmian. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną oferta i dołączenia do treningów!

Już od 2 listopada zajęcia ZDROWY KRĘGOSŁUP będą odwały się w poniedziałki i środy o godz. 19:10, a poprowadzi je nasza nowa Instruktorka – Asia Dobrzyńska. Asia jest absolwentką Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, a na co dzień pracuje jako fizjoterapeuta w prywatnym gabinecie. Ukończyła także liczne szkolenia związane z fizjoterapia i pracą z ciałem, aktywnie uczestniczy w warsztatach i konferencjach o tematyce związanej z aktywnością fizyczna człowieka. Praca to jej pasja, którą łączy z sportowymi zainteresowaniami. Dlatego już od listopada Asia dołączy do załogi instruktorów CeSiR i będzie dbać o Państwa kręgosłupy 😉

Zajęcia z Kasią Krawczyk również ulegną drobnym zmianom. Od najbliższego wtorku o godzinie 18:00 startujemy z TBC zaś o 19:00 z STEP CARDIO. Zaś w czwartki Kasia poprowadzi o godzinie 18:00 PILATES, a o 19:00 TABATĘ.

Zajęcia ZUMBY z Martyną bez zmian – PONIEDZIAŁKI I ŚRODY o godz. 18:00.

Ponadto od jakiegoś czasu można dołączyć do zajęć grupy początkującej MUAY THAI. Trener Maciek zaprasza wszystkich którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z tymi sztukami walki w piątki o godz. 20:00.

Wszystkie powyższe zajęcia odbywają siew Sali Imprez .

Niestety ze względu na obostrzenia wobec seniorów zostaliśmy zmuszeni do zawieszenia zajęć AEROBIC 50 +. Mamy nadzieję, że ruszą jak najszybciej, o czym będziemy informować.

Tymczasem zapraszamy na nowe zajęcia w CESiR.