Zapisy do WLH!

841

Jeszcze do 8 listopada przyjmujemy zgłoszenia do WLH!

Na spotkaniu organizacyjnym, które odbyło się w zeszłym tygodniu do rozgrywek Wareckiej Ligi Halowej zgłosiło się 12 drużyn: Prima Warka, Prink Team, Banda Hasana, Inotm Platinum, Top Market, Team Kajaki24, Oldboys Piaseczno, Giza Racing, Uśmiech nad Pilica, Victoria, Warka Team, Nankatsu. W rozgrywkach może wziąć udział max 14 drużyn zatem pozostają jeszcze 2 wolne miejsca.
Zgłoszenia przyjmujemy jeszcze do 8 listopada.

Warunkiem udziału w tegorocznej edycji jest dostarczenie do CeSiR Karty zgłoszeniowej drużyny (dostępna poniżej), a także wpłata wpisowego. W tym sezonie wynosi ono 700 zł, jednak ze względy na obecna sytuacje epidemiologiczną i ciążącą nad nami obawą, że hala może być zamknięta, a rozgrywki zawieszone, cała kwota wpisowego zostaje podzielona na 2 raty po 350 zł. Pierwszą należy uiścić do I kolejki WLH – czyli do 14 listopada, drugą do pierwszej kolejki drugiej rundy. Mamy nadzieją, ze rozgrywki odbędą się w pełnym wymiarze – czyli 2 rudny systemem „każdy z każdym”. W przypadku zaostrzenia przepisów dotyczących COVID zastrzegamy sobie prawo do skrócenia rozgrywek tylko do jednej rundy.

Szczegółowy terminarz rozgrywek przedstawimy po zamknięciu listy startowej. Pierwsza kolejka WLH planowana jest na sobotę 14 listopada.

Poniżej publikujemy regulamin tegorocznych rozgrywek, a także niezbędne dokumenty. Prosimy zawodników i kapitanów o zapoznanie się z nimi.

DO POBRANIA:
REGULAMIN – Warecka Liga Halowa 2020-21
Załącznik 1 – KARTA ZGŁOSZENIOWA DRUŻYNY
Załacznik 2 – Oświadczenie rodzica
Załącznik 3 – Oświadczenie o stanie zdrowia zespołu – covid