Orlik już czynny!

1914

Po zimowym lenistwie przyszedł czas na ruszenie kości i odrobinę ruchu! Od marca nasz warecki Orlik jest czynny i ogólnodostępny dla lokalnej społeczności, klubów, sekcji,  grup i indywidualnych użytkowników. Jednakże zanim w przypływie euforii włożymy sportowy strój, buty, chwycimy piłkę i wybiegniemy na boisko zalecamy sprawdzić grafik obiektu. Jak co roku orlik cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Tak jak w poprzednich latach od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 – 16:00 z kompleksu będą korzystać uczniowie wareckiej dwójki. W godzinach popołudniowych od godz. 16:00 – 21.00 odbywają się różnego rodzaje zajęcia, treningi, rezerwacji grup.  W soboty i niedziele boiska otwarte w godzinach 10:00 – 21:00. Jednak w weekendy, na ternie Orlika rozgrywane będą mecze dziecięcych drużyn KS Warka. Terminy meczów będą zamieszczone na naszej stronie w kategorii „wydarzenia”. W tym czasie boisko piłkarskie nie będzie dostępne dla indywidualnych osób. Zachęcamy do kibicowania młodym piłkarzom z Warki! Oczywiście w tym czasie będzie można korzystać z skateparku, boiska do koszykówki, piłki plażowej. Dlatego też przed przyjściem warto sprawdzić grafik obiektu, określić cel pobytu, treningu lub dowiedzieć się czy można dołączyć i pograć z daną grupą. Wszelkie informacje udzielają animatorzy na terenie obiektu. W przypadku złych warunków atmosferycznych, działań konserwacyjnych lub innych wydarzeń o wyłączeniu obiektu z użytku, skróceniu godzin funkcjonowania decyduje administrator i animatorzy.

Ponadto zapraszamy na wszelkiego rodzaju wydarzenia, zawody, turnieje które będą odbywały się na terenie Orlika. Informacje na ich temat na bieżąco będziemy zamieszczać na stronie i fanpage CeSiR Warka oraz na tablicy informacyjnej na Orliku.

Grafik Orlik Marzec 2019: