Początek wakacji na sportowo

650

W dniu 18.06.2023 na stadionie Miejskim w Warce został rozegrany turniej Piłki Nożnej o puchar ,, Początek wakacji na sportowo” .

W turnieju wystąpiło 8 drużyn które na dwóch boiskach rozrywały mecze każdy z każdym. Do turnieju przystąpiło 8 drużyn KS WARKA I, II, FC Lesznowola, Energia Kozienice, Kraska Jasieniec, LZS Magnuszew, GKS Chynów, FC Mundialito. Po zaciętej rywalizacji wygrała drużyna GKS Chynów, KS Warka I zajęła drugie miejsce a trzecie miejsce zajęła drużyna z Kozienic. Trzeba podziękować wszystkim drużynom za zacięta rywalizacje i przyjazd. Na zakończenie turnieju każdy zawodnik otrzymał medal drużyny Puchar i Nagrody. Medale i Puchary wręczali Dyrektor Cesir Warka Paweł Maciejewski, Prezes KS Warka Stanisław Sowiński, Radny Gminy Jacek Gawroński.

Organizatorami Turnieju byli Klub Sportowy Warka , Cesir Warka. Turniej współfinansowany  Urząd Marszałkowski woj, Mazowieckiego.

Patronat nad turniejem objął Burmistrz Warki Dariusz Gizka.